Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Balíček tří kuchařek Jak jíme zdravě a Jíme zdravě ze spíže za výhodnou cenu

Kniha, česky
-17%
Velkolepý výprodej
1 199 Kč
999 Kč
908 Kč bez DPH

Balíček tří kuchařek Jak jíme zdravě a Jíme zdravě ze spíže za výhodnou cenu

Sada kuchařek Jak jíme zdravě + Jíme zdravě ze spíže

Jíst zdravěji a ještě si pochutnat? Není to žádná věda – a jde to i levně.
Vařte s Jíme zdravě jednoduše, hravě a do 30 minut. Se správnými kuchařkami jde chutné vaření a pečení dobře od ruky. Zkuste to se skvělým pomocníkem – s nejprodávanějšími kuchařkami posledních let. Všechny knihy Jíme zdravě se staly bestsellery a nyní vyšla v pořadí 8. kniha Jak Jíme zdravě v zimě. Je to kuchařka nebo průvodce zdravým stravováním? Obojí! Kromě 90 sezónních receptů v knize najdete celou řadu srozumitelných návodů a tipů, jak jíst zdravě.
Kuchařky jsou je plný nádherných fotek, které vás hravou formou postupně vedou k tomu, abyste se naučili přemýšlet o skladbě jídla na talíři, výběru surovin nebo velikosti porcí. Pomocí knih si snadno sestavíte jídelníček či plán vaření anebo můžete jen tak listovat a objevovat nové chutě a zdravé kombinace.
Jíst zdravěji a zároveň si pochutnat není žádná věda a jde to i levně. Přidejte se k více než 200.000 rodinám, kteří již vaří podle knih Jíme zdravě – jednoduše, hravě a do 30 minut. V kuchařkové sérii Jíme zdravě najdete inspiraci pro každodenní i sváteční vaření. Těšit se můžete na pořádnou porci receptů, podle kterých zvládnou vařit a péct i začínající kuchaři.
Co v kuchařkách najdete?
Kniha Jak jíme zdravě v létě je první z edice Jak jíme zdravě, vyšla v červnu 2020 a není jen kuchařkou. Je to zároveň průvodce zdravým stravováním. Kromě 103 sezónních receptů v knize najdete celou řadu srozumitelných návodů a tipů, jak jíst zdravě.
Kuchařky Jak jíme zdravě v létě, Jak jíme zdravě na podzim a také nejnovější přírůstek Jak jíme zdravě v zimě nejsou jen kuchařkami. Jsou to zároveň průvodci zdravým stravováním. V každé z nich najdete kolem 100 sezónních receptů v knize najdete celou řadu srozumitelných návodů a tipů, jak jíst zdravě. Pomocí knih si snadno sestavíte jídelníček či plán vaření. Anebo můžete jen tak listovat a objevovat nové chutě a zdravé kombinace.
Tak si uvažte zástěru a jdeme na to!

Parametry a specifikace

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKPXXX06
WEB7