Obnovit stránku

Balíček všech 8 kuchařek Jak jíme zdravě a Jíme zdravě za výhodnou cenu

Kniha, česky
2 599 Kč
2 449 Kč
2 226 Kč bez DPH

Balíček všech 8 kuchařek Jak jíme zdravě a Jíme zdravě za výhodnou cenu

Kompletní sada 8 kuchařek Jíme zdravě

Připravte si doma s kuchařkami Jíme zdravě chutné a tělu prospěšné jídlo. Jeho příprava vám zabere maximálně 30 minut a navíc ušetří i vaše finance.
Nejprodávanější kuchařky posledních let vám usnadní práci v kuchyni a zároveň potěší vaše chuťové pohárky. Všechny knihy Jíme zdravě se proto staly bestsellery a nyní vás potěší již 8. v řadě Jak jíme zdravě v zimě. Tato kuchařka vás seznámí s 90 recepty ze sezónních surovin. Navíc se v ní dozvíte skvělé tipy a návody, jak se stravovat zdravě. 
V kuchařkách vás jistě osloví krásné fotografie, které vás vizuálně nabádají přemýšlet o tom, jak jídlo poskládat na talíř, jak velkou porci zvolit a jaké suroviny vybírat. Sada 8 kuchařek vám pomůže sestavit jídelníček nebo plán vaření, abyste vy i vaše rodina byla spokojeni.  

O kuchařkách Jíme zdravě


Naučte se jíst zdravě, chutně a za málo peněz. Více než 200 000 rodin už vaří podle knih Jíme zdravě. Ulehčí vám totiž práci a vše zvládnete do půl hodiny. Za pomoci sady 8 kuchařek Jíme zdravě nachystáte pokrm jak pro každý den, tak i sváteční. Těšit se můžete opravdu na všechny recepty, zvládne je i začátečník. 
Lehká a zdravá jídla plná svěžesti vám představí kuchařka Jíme zdravě s FitreceptyPustit se tak můžete do domácích salátů, ale i zmrzlin, které ocení hlavně děti. Více hlavních chodů, slaných snídaní a hutných polévek vás naučí Jíme zdravě s Fitrecepty II. S kuchařkou Jíme zdravě ve městě i na venkově se seznámíte s tradičními recepty v tak trochu jiném a netradičním kabátě. Je na co těšit! Lahodnou chuť sezónních surovin pocházejících z České republiky pak vyzdvihne kniha Jíme zdravě po celý rok
Pokud nemáte čas nebo náladu jet hned nakoupit, pak se můžete spolehnout na kuchařku Jíme zdravě ze spíže. Dozvíte se zde, jak využít své skalní zásoby a zároveň si pochutnat.
Kuchařkou a průvodcem zdravým stravováním v jednom se stala kniha Jak jíme zdravě v létě. Dočtete se v ní 103 sezónních receptů, ale také skvělé nápady, jak se jíst zdravě. 
Kuchařky Jak jíme zdravě v létě, Jak jíme zdravě na podzimJak jíme zdravě v zimě vám nabízí celkem 300 vynikajících receptů, které musíte vyzkoušet. Navíc se v nich dozvíte snadné tipy a nápady, jak se stravovat co nejlépe a tělo zbytečně nezatěžovat. Díky nim si pak lehce sestavíte jídelníček nebo plán vaření pro celou rodinu.

Čím si vás sada osmi kuchařek Jíme zdravě získá?


- domácí vaření, které vám ušetří finance
- přípravu zvládne i kuchař začátečník
- jídla si vychutná celá rodina a přátelé
- recepty, které vám ušetří čas strávený v kuchyni
- zdravé stravování po celý rok
- běžně dostupné ingredience
- uvedená nutriční hodnota pokrmů
- s prázdnými zásobami se naučíte používat alternativy

Parametry a specifikace

Základní

Typ Kniha
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKPXXX07
P-DC1-WEB13