Obnovit stránku

Baskervillský pes

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Baskervillský pes

Jedinečné líčení atmosféry tajemství a hrůzy z událostí, které se zprvu vzpírají logickému chápání, činí z Baskervillského psa nejslavnější Doylův detektivní román.

Detektiv Sherlock Holmes se svým přítelem a pomocníkem doktorem Watsonem vyšetřují případy záhadných úmrtí na venkovském panství v pochmurné krajině vřesovišť. Kdo měl zájem na smrti sira Charlese, dobrosrdečného mecenáše zdejšího nehostinného kraje? Je oním vraždícím monstrem skutečně nepolapitelný děsivý pes? Geniální dílo v novém překladu Richarda Podaného.
Sir Arthur Ignatius Conan Doyle (1859–1930) byl britský spisovatel, proslulý především příběhy o Sherlocku Holmesovi, jež zásadně ovlivnily podobu detektivního žánru.
Vasil Fridrich po absolvování DAMU získal angažmá ve Švandově divadle, v letech 2002–2005 působil ve Středočeském divadle Kladno. Po dvanácti letech angažmá v Městských divadlech pražských (ABC a ROKOKO) odešel v roce 2017 na volnou nohu. Na Dvojce Českého rozhlasu moderuje talkshow Noční Mikrofórum a věnuje se také práci na poli rozhlasové činohry či natáčení audioknih. Zahrál si například ve dvoudílném televizním filmu Metanol nebo ve snímcích Hodinový manžel, Teorie tygra či v seriálech Specialisté nebo Ulice.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 07:20:35

Autor

Autor Arthur Conan Doyle
Interpret Vasil Fridrich

Podrobnosti

Rok vydání 2 021
Velikost 128 kbps 508 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Klasická díla, Zahraniční literatura, Detektivky
Jazyk česky
Kód:  AK1C810
P-DC1-WEB08