Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Batman: Fortnite Bod nula (1)

Kniha, česky
79 Kč
75 Kč
68 Kč bez DPH

Batman: Fortnite Bod nula (1)

Událost roku - šestidílná minisérie, ve které se Batman, spolu s Catwoman a dalšími postavami, dostanou trhlinou v prostoru do světa Fortnite. 

Na nebi nad Gothamem se objevila trhlina. Zdá se, že každý, kdo jí projde, je přenesen do jiného světa… a tenhle svět přitahuje nejen Batmana, ale i další, dost nebezpečné lidi. Z průzkumu se stává boj o holý život! Bonus pro hru: speciální oblek pro Harley Quinn! Komiksová herní událost roku – Batman vstupuje do světa Fortnite! Fortnite je jednou z nejpopulárnějších multiplayerových akčních her současnosti, Batman je tím nejpopulárnějším superhrdinou vůbec. Co se stane, když se spojí tyhle dva fenomény?
Událost roku - šestidílná minisérie, ve které se Batman, spolu s Catwoman a dalšími postavami, dostanou trhlinou v prostoru do světa Fortnite. Do světa, kde je nejen spousta nelítostných a šílených protivníků, ale ve kterém neplatí žádná pravidla. A těžko se hledá cesta ven, když nemáte žádné vzpomínky na minulost, nemůžete mluvit… a na vyřešení záhady máte jen 22 minut, pak se všechno vymaže, včetně vaší paměti, a boj začíná od začátku! Batman se ale nevzdává.
A pozor! Každý komiks bude obsahovat originální kód, který čtenáři poskytne možnost nového vybavení do hry – a to na všech dostupných přístrojích, ať už je to Playstation, X-Box, Switch, PC, Mac nebo Android. Hned v prvním číslem dostanou hráči nový tematický oblek pro Harley Quinn! A pro majitele všech šesti kódu je připraveno něco opravdu velkého – obrněný batmanovský kostým!

5,0
Hodnotil 1 zákazník
2 000+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
0,10 %
nízká reklamovanost

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv

Základní

Série Batman: Fortnite

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0354723
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB03