Obnovit stránku

Bitdefender Family Pack pro 15 zařízení na 1 měsíc (elektronická licence)

182 Kč
150 Kč bez DPH

Bitdefender Family Pack pro 15 zařízení na 1 měsíc (elektronická licence)

Bitdefender Family Pack je kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie. Chrání soukromí celé vaší rodiny před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí. Rodiče ocení rodičovskou kontrolu pro bezpečí vašich dětí, ať už jsou na PC, MACu nebo mobilním telefonu. Licence ochrání až 15 zařízení.

Bitdefender


Klíčové vlastnosti Bitdefender Family pack (elektronická licence)

 • Multi-device - kompletní ochrana pro Windows, macOS, Android a iOS
 • Chytrý antivirus - ochrana v reálném čase proti virům a ransomwaru
 • Bezpečné placení online - vaše internetové bankovnictví bude v bezpečí
 • Ochrana prohlížení webu - chrání před phishingem a podvodnými útoky, navíc umožňuje spravovat sledovače, tzv. trackery, kteří o vás sbírají data 
 • Ochrana soukromí - zůstaňte v anonymitě, když jste online a získejte ochranu i na veřejné WiFi síti
 • Ochrana webkamery a mikrofonu - žádná nepovolená aplikace nemá přístup k vaší webkameře nebo mikrofonu
 • Rodičovská kontrola - ochraňte bezpečnost svých dětí, když jsou na PC, MACu nebo mobilu
 • Firewall - blokuje neoprávněné vniknutí a filtruje váš síťový provoz
 • Čistý výkon bez zpomalení zařízení - optimalizujte výkon svého počítače nebo mobilu jedním kliknutím
 • Ochrana před krádeží - chraňte svá zařízení v případě ztráty nebo odcizení
 • Bitdefender VPN - chrání vaši online přítomnost šifrováním veškeré internetové komunikace
 • Bitdefender Safepay - chrání vaše online platby
 • Úsporný chod - díky cloudové technologii nemá aplikace prakticky žádný vliv na výkon či výdrž zařízení

Pokročilý antivirus

Bitdefender Family Security používá detekci chování procesů, která podrobně monitoruje aktivní aplikace. V okamžiku, kdy zjistí něco podezřelého, okamžitě reaguje, aby zabránila infekcím. Víceúrovňový přístup společnosti Bitdefender proti ransomware obsahuje vrstvu ochrany dat, která chrání vaše dokumenty, obrázky, videa a hudbu proti jakémukoli útoku ransomware. Ve spojení s modulem Pokročilá ochrana před hrozbami chrání vaše nejdůležitější soubory před šifrováním ransomwarem.

Chraňte své děti před hrozbami internetu

Rodičovská kontrola nabízí digitální asistenci rodičům a mimořádnou bezpečnost pro děti, když jsou online. Filtrujte nevhodný obsah a dovoluje vám omezit čas, který vaše děti tráví na telefonu. Přihlaste se vzdáleně do Bitdefender Central, abyste měli přehled a kontrolu nad spravovaným zařízením. Používejte online banking a nakupujte ze speciálně navrženého prohlížeče, který chrání vaše transakce proti podvodům. Bitdefender Safepay nyní také automaticky vyplňuje údaje o kreditní kartě ve fakturačních polích.

Zabezpečí vaše hesla, webové kamery i mikrofon

Chraňte své soukromí a zabraňte neoprávněnému využití webové kamery nebo mikrofonu. Bitdefender vás upozorní, když se narušitel pokusí o přístup k vaší webové kameře nebo mikrofonu, a umožní vám zabránit neoprávněnému přístupu. Mějte svá hesla, informace o kreditních kartách a další citlivá data v bezpečí kybernetického trezoru. Jsou lehce dosažitelná, kdykoli je budete potřebovat. Správce hesel vám nabízí možnost automatického vyplňování formulářů online, a dokonce doporučí bezpečná hesla.

Bitdefender Family pack vás dokonale ochrání

Technologie filtrování webu zajišťuje, že nikdy nevstoupíte na škodlivé webové stránky. Zjistěte, zda jsou vaše výsledky vyhledávání bezpečné před tím, než skutečně kliknete na odkaz. Služba Bitdefender Family Security 2020 také blokuje všechny známé infikované odkazy. Bitdefender Family Security přináší zásadní změny v tom, jak jsou detekovány a zastavovány online hrozby. Nové inteligentní technologie týkající se kybernetických hrozeb mohou analyzovat a identifikovat podezřelé aktivity na úrovni sítě a blokovat sofistikované exploity, malware nebo adresy URL související s botnety a brute force útoky.

 • Zakoupením tohoto produktu získáte elektronickou licenci Bitdefender Family pack pro 15 zařízení (Windows, macOS, Android a iOS) na jeden měsíc.

Další funkce antiviru Family pack

 • Ochrana na sociálních sítích - buďte v bezpečí před škodlivými odkazy a všemi online hrozbami, které vaši přátelé nechtěně předávají prostřednictvím sociálních sítí
 • 24/7 cloudová ochrana - prostřednictvím trvalých aktualizací Bitdefender vždy ví o nových hrozbách pocházejících z internetu
 • Anti-Phishing - Bitdefender Family Security 2020 blokuje webové stránky, které se tváří jako důvěryhodné, ale přitom kradou finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.
 • Ochrana proti krádeži - s programem Bitdefender Anti-Theft můžete v případě ztráty nebo krádeže vzdáleně najít, zamknout nebo vymazat svůj iPhone či telefon s Androidem
 • Ultra-rychlé skenování

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!
Parametry a specifikace

Základní parametry

Určení Pro domácnosti
Druh SW Antivir
Produkt Bitdefender Family pack
Doručení licenčního klíče Alza - Knihovna

Typ licence

Typ licence Ke stažení

Licence

Způsob licencování Předplatné
Počet zařízení 15
Počet mobilních zařízení 0
Počet PC/Mac 15
Délka předplatného 1 měsíců
Přenositelnost licence Přenositelná

Kompatibilita

Typ zařízení Mobilní zařízení , PC
Operační systém Windows , macOS , Android , iOS
Způsob instalace Ke stažení (elektronicky)

Jazyková verze

Jazyková verze čeština
Kód:  SWLB0053
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  FP15ZZCSMSP
P-DC1-WEB29