Obnovit stránku

Bitdefender Total Security pro 10 zařízení na 2 roky (elektronická licence)

4,6 25 hodnocení
Garance nejlepší ceny
2 699,-
bez DPH 2 231,-

Bitdefender Total Security pro 10 zařízení na 2 roky (elektronická licence)

Bitdefender Total Security pro 10 zařízení na 2 roky zajistí kompletní ochranu pro Windows, macOS, Android a iOS

Bitdefender Total Security je kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie. Chrání soukromí svého uživatele a jeho zařízení před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí. Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.

Bitdefender Total Security

Klíčové vlastnosti elektronické licence Bitdefender Total Security, 10 zařízení na 2 roky

 • Licence platná pro 10 zařízení na 2 roky
 • Multi-device – kompletní ochrana pro Windows, macOS, Android a iOS
 • Chytrý antivirus – ochrana v reálném čase proti virům a ransomwaru
 • Bezpečné placení online – vaše internetové bankovnictví bude v bezpečí
 • Ochrana prohlížení webu – chrání před phishingem a podvodnými útoky, navíc umožňuje spravovat sledovače, tzv. trackery, kteří o vás sbírají data 
 • Ochrana soukromí – zůstaňte v anonymitě, když jste online a získejte ochranu i na veřejné WiFi síti
 • Ochrana webkamery a mikrofonu - žádná nepovolená aplikace nemá přístup k vaší webkameře nebo mikrofonu
 • Rodičovská kontrola – ochraňte bezpečnost svých dětí, když jsou na PC, MACu nebo mobilu
 • Firewall – blokuje neoprávněné vniknutí a filtruje váš síťový provoz
 • Čistý výkon bez zpomalení zařízení – optimalizujte výkon svého počítače nebo mobilu jedním kliknutím
 • Ochrana před krádeží – chraňte svá zařízení v případě ztráty nebo odcizení
 • Bitdefender VPN – chrání vaši online přítomnost šifrováním veškeré internetové komunikace

Nechte se chránit od špičkové aplikace

Komplexní ochranu svých zařízení přenechte skvěle optimalizovanému řešení Bitdefender Total Security. Už roky totiž získává ta nejvyšší hodnocení od nezávislých společností, které posuzují úspěšnost zachycení bezpečnostních hrozeb i celkovou integraci do vašeho zařízení.Bitdefender Total Security vás chrání na systému Windows

Vzhledem k rozšíření operačního systému Windows je jasné, že primárním účelem Bitdefender Total Security bude ochrana právě systému od Microsoftu. Vícevrstvý přístup Bitdefenderu proti ransomwaru zahrnuje vrstvu ochrany dat, která chrání vaše dokumenty, obrázky, videa a hudbu před všemi druhy útoků ransomwaru. Bitdefender Total Security také rozpozná a blokuje weby, které se vydávají za důvěryhodné, aby ukradly finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.

 • Filtruje irelevantní příchozí zprávy – spamová ochrana k dispozici pro e-mailové klienty Microsoft Outlook a Thunderbird.
 • Záchranné prostředí – některé hrozby je nutné odstranit ve speciálním módu ještě před spuštěním Windows.
 • Posouzení zranitelnosti – Bitdefender zkontroluje na vašem počítači zastaralý a zranitelný software, chybějící bezpečnostní záplaty Windows a potenciálně nebezpečné nastavení systému, a poté navrhne nejlepší opravu.
 • Pokročilá ochrana proti phisingu a podvodným stránkám.
 • Ochrana na sociálních sítích – buďte v bezpečí před škodlivými odkazy a všemi online hrozbami, které vaši přátelé nechtěně předávají prostřednictvím sociálních sítí.
 • 24/7 cloudová ochrana – prostřednictvím trvalých aktualizací Bitdefender vždy ví o nových hrozbách pocházejících z internetu.


Bitdefender Total Security pro Android a iOS

Mobilní zařízení v podobě chytrých telefonů a tabletů využíváme každý den. Často i mnoho hodin. Bitdefender Total Security podporuje ochranu pro Android a iOS. Bitdefender Total Security je neuvěřitelně silný proti malwaru, přesto je ale nenáročný na zdroje vašeho telefonu, takže neuvidíte žádný negativní dopad na výkon. Skenování na vyžádání je rychlé a aplikace přidá k době restartu jen sekundu.

 • Ochrana webu (na iOS i Android) – Bitdefender Web Protection filtruje veškerý provoz, nejen vaše úmyslné procházení, a nabízí ochranu v reálném čase před všemi online nebezpečími.
 • Ochrana proti krádeži (Android) – s funkcí Anti-Theft můžete vzdáleně lokalizovat, uzamknout, vymazat nebo poslat zprávu do vašeho zařízení v případě ztráty nebo krádeže.
 • Spořič baterie a výkonu (Android) – díky využívání cloudové výpočetní síly je dopad na výkon a baterii telefonu zcela minimální.
 • Bitdefender Autopilot je navržen tak, aby fungoval jako bezpečnostní poradce. Jeho inteligentní funkce vyhodnocují vaše chování a doporučují bezpečnostní akce v kontextu vašich systémových potřeb a vzorců používání.

Bitdefender Total Security pro macOS

I když se to nezdá, tak i operační systém macOS od společnosti Apple trpí na bezpečnostní hrozby. Aplikace Bitdefender Total Security tak detekuje a odstraňuje adware, škodlivé programy únosců, nežádoucí panely nástrojů a další otravné doplňky prohlížeče, takže si můžete svůj Mac užívat naplno.

 • Anti-Phising – Bitdefender Total Security čichá a blokuje weby, které se vydávají za důvěryhodné, aby ukradly finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.
 • Ochrana Time Machine – poskytuje ochranu proti jakémukoli malwaru, který se pokouší šifrovat nebo zničit vaše zálohy..
 • Semafor (rozšíření prohlížeče) – Bitdefender Total Security zajišťuje ochranu veškerého vašeho procházení, včetně online nakupování a bankovnictví, a může odfiltrovat nevhodný obsah. Se zapnutou automatickou ochranou náš systém umělé inteligence skenuje všechny odkazy ještě předtím, než na ně kliknete, takže nikdy nevědomky neotvíráte škodlivé webové stránky.
 • Ultrarychlé skenování kombinuje přesnost a rychlost, takže získáte bleskové skenování a nejlepší míru detekce v oboru.
 • Bitdefender Autopilot je navržen tak, aby fungoval jako bezpečnostní poradce. Jeho inteligentní funkce vyhodnocují vaše chování a doporučují bezpečnostní akce v kontextu vašich systémových potřeb a vzorců používání.
Bitdefender Total Security

Chraňte své děti před hrozbami internetu

Rodičovská kontrola nabízí digitální asistenci rodičům a mimořádnou bezpečnost pro děti, když jsou online. Filtrujte nevhodný obsah a dovoluje vám omezit čas, který vaše děti tráví na telefonu. Přihlaste se vzdáleně do Bitdefender Central, abyste měli přehled a kontrolu nad spravovaným zařízením. Používejte online banking a nakupujte ze speciálně navrženého prohlížeče, který chrání vaše transakce proti podvodům. Bitdefender Safepay nyní také automaticky vyplňuje údaje o kreditní kartě ve fakturačních polích.

Bitdefender Total Security

Zabezpečí vaše hesla, webové kamery i mikrofon

Chraňte své soukromí a zabraňte neoprávněnému využití webové kamery nebo mikrofonu. Ochrana webových vás upozorní, když se aplikace pokusí o přístup k vaší webové kameře nebo mikrofonu, a umožní vám zabránit neoprávněnému přístupu. Mějte svá hesla, informace o kreditních kartách a další citlivá data v bezpečí kybernetického trezoru. Jsou lehce dosažitelná, kdykoli je budete potřebovat. Správce hesel vám nabízí možnost automatického vyplňování formulářů online, a dokonce doporučí bezpečná hesla.

Parametry a specifikace

Základní parametry

Určení Pro domácnosti
Druh SW Antivir
Produkt Bitdefender Total Security
Doručení licenčního klíče Alza - Knihovna

Typ licence

Typ licence Ke stažení
Uplatnění licence Licenční klíč lze uplatnit nejpozději do 24 měsíců od zakoupení

Licence

Způsob licencování Předplatné
Počet zařízení 10
Počet mobilních zařízení 0
Počet PC/Mac 10
Délka předplatného 24 měsíců
Přenositelnost licence Přenositelná

Kompatibilita

Typ zařízení Mobilní zařízení, PC
Operační systém Windows, macOS, Android, iOS
Způsob instalace Ke stažení (elektronicky)

Jazyková verze

Jazyková verze čeština, angličtina, HU, DE
Kód:  SWLB0029
Prod. číslo:  TS01ZZCSN2410LEN
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB04