Obnovit stránku

Blackout: Zítra bude pozdě

Kniha, česky
Akční cena
399 Kč
265 Kč
241 Kč bez DPH

Blackout: Zítra bude pozdě

Zítra už bude pozdě... Thriller o kolapsu evropských dodávek elektrické energie. Otřesný, ale realistický scénář.

Jednoho chladného únorového dne zhasnou světla v Itálii. A nejen tady. Chvíli nato ve Švédsku, pak v Německu, Francii, Rakousku, Belgii a Holandsku. Všude v Evropě se hroutí elektrická síť, přestanou fungovat výtahy, metra uváznou v tunelech...Italský bývalý hacker a programátor Piero Manzano věří, že ví, kdo je za to zodpovědný, a tak se to snaží sdělit odpovědným orgánům. Ale nikdo mu nevěří. Až francouzský komisař Europolu François Bollard je ochoten ho poslouchat.
Ale když mladá a atraktivní novinářka Lauren Shannon objeví, že z Pierova počítače byly odeslány podezřelé emaily, začne klást nepříjemné otázky, a Bollard jej začne podezřívat. Manzano má proti sobě mazaného a neviditelného soupeře a je z něj lovná zvěř. Mezitím se situace v ulicích stává stále více dramatičtější. Zdá se, že v Evropě nic nefunguje. Několik evropských jaderných elektráren je v kritickém stavu a ohrožují životy milionů lidí. Závod s časem začíná. Závod, který lze jen stěží vyhrát.

Napsali o knize Blackout

Výborné, čtivé a hlavně dost znepokojivé.

Hodnocení na databazeknih.cz

Napínavější knihu jsem ještě nečetl. Z počátku trošku chaos, ve kterém se brzy zorientujete. Vřele doporučuji všem už jen proto, aby si každý uvědomil jak hrozivě je naše civilizace křehká.

Hodnocení na databazeknih.cz

5 HVĚZD !!! Luxusně zpracovaná kniha a ještě lepší vnímání "postapo" příběhu, který plynul neuvěřitelným, chytlavým spádem :) Ani se mi nechtělo chodit spát ... DOPORUČUJI !

Hodnocení na databazeknih.cz

4,9
Hodnotilo 15 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Marc Elsberg
Počet stran 376 stran
Rok vydání 2017
Typ Kniha
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP236432
Prod. číslo:  978-80-7390-188-2
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB03