Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Blondi

Audiokniha
189 Kč
172 Kč bez DPH

Blondi

Druhá audiokniha úspěšného českého autora, který se ve svých povídkách navrací do atmosféry protektorátních Čech a meziválečných Sudet, čerpá z autentických vzpomínek dobových protagonistů. Příběh o nečistokrevném vlčákovi, který byl věnován Adolfu Hitlerovi, a jeho osudech na jevišti Druhé světové války, je podobenstvím o odlišnosti, fanatismu a lidské zaslepenosti. Blondi je součástí povídkového cyklu „Gutta Schreibt“, který právě vychází knižně v nakladatelství Novela bohemica.

V hlavních rolích uslyšíte Jiřího Dvořáka, Miroslava Táborského, Terezu Bebarovou, Michala Pavlatu a Ivana Trojana v roli německého Vůdce.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 00:57:32

Autor

Autor Dalibor Funda
Interpret Ivan Trojan, Jan Hartl, Jiří Dvořák, Lenka Krobotová, Michal Pavlata, Miroslav Táborský, Tereza Bebarová, Vladimír Javorský, Pavlína Hrachovcová, Petra Špalková, Sebastian Baalbaki

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 53 MB
Kategorie Audioknihy, Společenská próza
Jazyk česky
Kód:  AKI076
Záruka: 24 měsíců
WEB4