Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Bohové Gothamu

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Bohové Gothamu

Brilantní historická detektivka odehrávající se v New Yorku poloviny 19. století

Kromě brutálního zločinu ukazuje také atmosféru a politickou situaci doby, problémy přelidněného města i počátky místního policejního sboru.
Jedním z jeho členů se stane také vypravěč Timothy Wilde, jehož o úspory i donedávna pohledný obličej připravil požár. Tim si dokáže všímat detailů, jež jiní přehlédnou - což jsou schopnosti, které se budou brzy hodit. Právě on totiž narazí na zkrvavenou holčičku, jejíž svědectví pomůže odhalit masový hrob plný znetvořených dětských těl.
Krátce před volbami a v rozvíření vášní náboženských rozbrojů je potřeba neprodleně odhalit pravdu. Ideálně takovou, která nevyvolá ještě větší nepokoje.


"K těm hlavním trumfům patří zejména autorčina schopnost poutavě vyprávět příběh a způsob, jakým umí barvitě popsat prostředí, se kterým se posluchač brzy ztotožní. Tima Wilda si prostě oblíbíte a se zaujetím se ponoříte do víru událostí, které městu nedávají v klidu spát. Všude přítomní irští přistěhovalci, konflikt katolíků s protestanty, chudoba, to vše Fayeová líčí živými barvami. I pro tento mistrný popis drsného prostředí stojí za to si detektivku Bohové Gothamu poslechnout."
Tomáš Macháček, Naposlech.cz

„Rozjezd brilantní detektivní série.“
Gillian Flynnová, autorka thrilleru Zmizelá (Gone Girl)

„I když se Bohové Gothamu odehrávají před více než 150 lety, jejich barvité vykreslení bídy, zločinu, sexu, drog a násilí se zdá být nadčasové.“
CNN.com

"Starý New York se svými temnými zákoutími dokáže být sám o sobě dost atraktivní. Ovšem když k tomu přidáme výborný příběh s napínavou zápletkou a vynikajícího narátora, jenž dokáže dodat celému příběhu patřičnou hloubku, dostaneme ve výsledku skvělý kousek, který by neměl uniknout žádnému milovníkovi detektivek."
Schefikuvblog


Parametry a specifikace

Audio

Délka 12:23:51

Autor

Autor Lyndsay Fayeová
Interpret Martin Písařík

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 682 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AKZ639
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB14