Obnovit stránku

Božská mrcha

E-kniha, česky
149 Kč
135 Kč bez DPH

Božská mrcha

Chytrá, ambiciózní a zatraceně sexy.. Božská mrcha je ta pravá pro božského bastarda.

Bennett Ryan je božský bastard, který má vše: úspěšnou kariéru v rodinném podniku, dokonalý život, a hlavně Chloe Millsovou, které už nemusí dokazovat, kdo je tady šéf. Ale opravdu jim to takto stačí?
Vztah Bennetta a Chloe byl od začátku bouřlivý; zatímco na pracovišti byli neústupní rivalové, v soukromí mezi nimi rostla nebezpečná touha. Ale zřejmě ani jeden z nich nečekal, že se z náhlého vzplanutí stane opravdová láska.
Když Chloe přijme Bennettovu nabídku a vrátí se po ukončení studia do firmy jako rovnocenná kolegyně, ukáže se, že najít si čas na společně strávené žhavé chvíle bude těžší, než očekávali. V době, kdy Chloe sebevědomě startuje kariéru, Bennett začíná chápat, co je pro něj skutečně důležité a na čem mu opravdu záleží. Má chuť zpomalit a trávit více času se svou láskou. Přesunutí kanceláře do New Yorku, nábor nových zaměstnanců a hledání společného bydlení mu ale plán moc neusnadňují... A tak se prostě rozhodne. On, Chloe, slunce, romantická vila v Provence právě teď a nikdo a nic mu v tom nezabrání! Anebo ano?
Kniha navazuje tam, kde Božský bastard skončil. Chloe Millsová s Bennettem Ryanem pokračují ve svém vášnivém vztahu, ale jsou opravdu připraveni na společnou kariéru a partnerský život?

Napsali o knize Božská mrcha

„To, co na Christině Laurenové a Božské sérii miluji nejvíc, je to, že v jejích knihách vždycky najdete humor. A stejně tak žhavé, vášnivé okamžiky i jedna z těch z nejsladších vyznání lásky.“

BooksSheReads.Com

„Ďábelsky nemravné spojení tvrdého porna a velmi výjimečného dílu seriálu Kancl…“

PerezHilton.com

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi
Druh ochrany social

Základní

Autor Christina Laurenová
Jazyk česky
Počet stran 192 stran
Rok vydání 2020
Série Božský bastard
Díl série 6.
Nakladatel Jota
Kód:  EK34174
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-756-5715-2
P-DC1-WEB28