Obnovit stránku

Během svátku 28. 10. zůstává většina našich prodejen otevřena, ale nakoupit můžete i z pohodlí domova. Zboží vám totiž stále doručujeme zdarma.

Vážení zákazníci, varujeme před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Bratrstvo křišťálu

Audiokniha
269 Kč
222 Kč bez DPH

Bratrstvo křišťálu

Dobrodružný historický román Bratrstvo křišťálu

Dobrodružný historický román s detektivní zápletkou pro mládež, ale i pro dospělé. Do Prahy přijíždí z Itálie dvorní alchymista císaře Rudolfa II. Giovanni da Ponte. Jeho dcera Fiorella mu pomáhá v laboratoři, kam však dívky nesmějí. Převléká se proto za učedníka Rafaela. Jejich nový domov je nedaleko Staroměstského rynku, kde Fiorella pozná dva nerozlučné kamarády - Lukáše a Martina. I před nimi se musí vydávat za chlapce, jinak by ji do své party nepřijali. Záhy se s novými přáteli ujímá pátrání po ukradeném stříbře z městské radnice a po nelítostném vrahovi. Sestupují do pražských katakomb, ohrožuje je střelec s kuší i nepřátelská parta kluků. K odhalení zločince je nakonec přivede nejen odvaha a chytrost, ale také Fiorelliny znalosti alchymie.
Další audioknihy z akce VELKÝ AUDIOKNIŽNÍ ČTVRTEK

Parametry a specifikace

Audio

Délka 06:52:29

Autor

Autor Vlastimil Vondruška
Interpret Eva Josefíková

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 621 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Detektivky, thrillery, Dobrodružné romány
Série Fiorella (audio)
Díl série 1.
Jazyk česky
Kód:  AK1B127
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB8