Obnovit stránku

Bůh v renaultu

Audiokniha
199 Kč
181 Kč bez DPH

Bůh v renaultu

Povídky o mezilidských vztazích a lidských pocitech

Čtvrtá povídková knížka úspěšného českého spisovatele obsahuje 12 povídek o mezilidských vztazích, které přinášejí směs pocitů, nálad a empatie. Hrdinové svěžích povídek prožívají všední pocity, touhy i strachy a nabízejí vnitřní očištění, které každý takový akt doprovází. Autor tentokrát nechává své překvapivé pointy stranou a často se obrací na samotného čtenáře a jeho úsudek.

Michal Viewegh

Český spisovatel dokončil v roce 1988 studium češtiny a pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Již během studia publikoval povídky v Mladé frontě. Po škole krátce učil na základní škole v Praze a následně působil dva roky jako redaktor v nakladatelství Český spisovatel. Poté se ale definitivně dal na cestu spisovatele. Mezi jeho nejznámější díla patří Báječná léta pod psa, Výchova dívek v Čechách, Účastníci zájezdu nebo Román pro ženy. Mnoho jeho knih bylo zfilmováno.

Jiří Dvořák

Brněnský herec vystudoval herectví na Janáčkově akademii múzických umění a působil v Městském divadle v Brně, v brněnském Mahenově, šumperském divadle a poté získal angažmá v pražském divadle na Vinohradech. Je známý z filmů jako Vůně vanilky, Anděl páně nebo Operace Silver A. V divadle ztvárnil řadu rolí, zahrál si například ve hře Macbeth, Brouk v hlavě nebo Obraz Doriana Graye.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 04:04:45

Autor

Autor Michal Viewegh
Interpret Jiří Dvořák

Podrobnosti

Rok vydání 2 017
Jazyk česky
Kód:  AUD02075
P-DC1-WEB23