Obnovit stránku

Čaroděj a sklo

Audiokniha
349 Kč
288 Kč bez DPH

Čaroděj a sklo

Čtvrtý díl obří ságy Temná věž, kterou píše Stephen King od studentských let

Čtvrtý díl fantasy ságy Temná věž vypráví o tom, jak se skupina poutníků, známá z předchozích dílů Pistolník a Tři vyvolení, zachránila přechodem z jednoho světa do druhého. Zatímco pokračují v dlouhé cestě k Temné věži, vypráví vůdce skupiny Roland svým souputníkům o jedné výjimečné ženě. Na povrch tak vyplouvá téměř zapomenutý milostný příběh, okořeněný dobrodružstvím. Audiokniha Čaroděj a sklo přichystá posluchačům řadu překvapujících momentů.

Stephen King

Proslulý americký autor začal psát velmi brzy. K jeho příběhům ho inspirovaly životní události, počínající náhlým odchodem jeho otce od rodiny a pokračující střídáním různých profesí nebo stěhováním. Při studiu na univerzitě psal nejenom povídky, ale také publikoval v časopisech. Po úspěšném vydání románu Carrie z roku 1972 se rozhodl pro spisovatelskou dráhu a napsal přes třicet knih. Osud se ale opět ozval tím, že Kinga srazilo auto. Musel práci na dlouho přerušit, ale poté se mu podařilo navázat na předchozí úspěch. Několik jeho knih se dočkalo zfilmování, k nejoceňovanějším patří oscarové Vykoupení z věznice Shawshank.

Libor Terš

Herec a dabér Libor Terš se věnuje práci se svým hlasem celý život. Na počátku kariéry působil jako loutkoherec a také se objevil v televizních filmech. Diváci si jeho hlas zapamatovali jak z amerických velkofilmů, tak například ze seriálu Dr. House, kde mluvil roli doktora Wilsona. Často dabuje také postavy animovaných filmů a seriálů (Madagaskar, Jak vycvičit draka a další). Pro Audiotéku načetl Kingovu sérii Temná věž.

5,0
hodnotilo 1 zákazníků
4
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 29:01:01

Autor

Autor Stephen King
Interpret Libor Terš

Podrobnosti

Rok vydání 2 017
Kategorie Fantasy a sci-fi, Zahraniční literatura
Série Temná věž
Typ Audiokniha
Díl série 4.
Jazyk česky
MIME typ mp3
Kód:  AUD00471
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB23