Obnovit stránku

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Čáry paní Láryfáry

Audiokniha
249 Kč
206 Kč bez DPH

Čáry paní Láryfáry

Přítelkyně všech nezbedů, paní Láryfáry, je zpátky!

Paní Láryfáry rozumí dětské duši jako nikdo jiný. A protože je tak trochu kouzelná, umí vyléčit i takovou nemoc, se kterou si ani doktor neví rady. Její čáry a neobvyklé léčebné metody už pomohly mnoha rodičům, zbavit se neduhů, jimiž trpěly jejich nezdárné ratolesti. Proto všechny maminky, jejichž děti postihl akutní záchvat toměnebavíny, zápalu švindlu nebo jiné z těchto nebezpečných dětských chorob, tak rády volají paní Láryfáry o radu.  Pokračování oceňované audioknihy o Paní Láryfáry v jedinečném podání Dany Syslové.

Betty MacDonaldová

Betty MacDonaldová se narodila do početné a svérázné rodiny, která se často stěhovala. Ve dvaceti letech se Betty vdala a odešla na odlehlou slepičí farmu. Tuto svou "drůbeží" etapu pak zachytila v knize Vejce a já, románové prvotině, která jí zajistila okamžitý úspěch. Po vypuknutí Velké hospodářské krize se Betty se s dvěma dcerami vrátila za rodinou do Seattlu. Zde pak MacDonaldovi vedli sice nesnadný, zato příhodami nabitý život, který Betty později popsala v memoárech Co život dal a vzal. Knihy Betty MacDonald si získaly srdce milionů čtenářů díky jejímu neutuchajícímu optimismu a osobitému humoru.

Dana Syslová

Dětství strávila na venkově u prarodičů, matčina profese knihovnice ji přivedla k zálibě ve čtení a v době dospívání zcela propadla divadlu. Vystudovala herectví na DAMU a ještě před dokončením studií získala angažmá v Městských divadlech pražských, kde strávila třicet let (1964-1994). Objevila se v desítkách filmových a televizních rolí a věnuje se také dabingu, za který získala Cenu Františka Filipovského. Její hlas je spojený zejména s herečkou Helen Mirren, ale propůjčila jej také Dianě Keaton, Vanesse Redgrave, Susan Sarandon a řadě dalších. Díky svému osobitému projevu se prosadila v rozhlase, kde se stala například hlavní protagonistkou rozhlasového seriálu Život je pes. Pejsci jsou zároveň jejím velkým hobby. Pro Tympanum načetla audioknihu Paní Láryfáry.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 03:24:56

Autor

Autor Betty McDonaldová
Interpret Dana Syslová

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 188 MB
Kategorie Audioknihy, Fantasy a sci-fi, Pro děti, Zahraniční literatura
Série Paní Láryfáry (audio)
Díl série 2.
Jazyk česky
Kód:  AK1B430
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB17