Obnovit stránku

Čas zrádců

E-kniha, česky
249 Kč
226 Kč bez DPH

Čas zrádců

Špionážní krimi román z univerzitního prostředí napsaný historičkou z Princetonu 

Cambridge je město špionů. Své o tom ví i charismatický profesor Hunt. Možná proto se tolik zajímá o práci Wery, kterou fascinuje špionážní skupina Cambridgeská pětka – pět studentů, kteří se ve třicátých letech nechali zlákat ruskou tajnou službou a desítky let jí úspěšně předávali informace. Zdálo se, že tyto časy jsou dávno pryč. Ale pak se Hunt zaplete do vraždy. Je skutečným viníkem, nebo pouhou obětí? A může vůbec věřit lidem ve svém okolí? Čas špionů zřejmě ještě nekončí…
Se špionážním krimi románem byla okamžitě po vydání nominována na cenu Friedricha Glausera, jednu z nejznámějších cen pro německé detektivky, dokonce vyhrála Crime Cologne Award za rok 2018. Porota ocenila především způsob, jakým Hannah Coler příběh vypráví – vědecky, ale přitom velice čtivě. 

Napsali o knize Čas zrádců

„Vzrušující příběh vycházející ze skutečných událostí.“

Elle

„Jedinečná kombinace autentického příběhu a fantazie. Dokonalé.“ 

Deutsche Presse-Agentur

„Autorka mísí historické fakty s fikcí, ale i s vlastními zážitky do brilantního debutu.“

Myway

Hannah Coler

Vlastním jménem Karina Urbach, je známá německá historička a dcera slavné herečky Wery Frydtberg. Narodila se Düsseldorfu, vyrůstala v Mnichově. Vystudovala historii v Cambridge, kde se seznámila s manželem. Poté přednášela na německých a britských univerzitách. Podílela se na vzniku mnoha dokumentárních filmů pro německou televizi ZDF a BBC. Od roku 2015 žije se svou rodinou poblíž New Yorku. Aktuálně působí na princetonském Institute for Advanced Study (www.ias.edu), který založil Abraham Flexner a kde působil např. Albert Einstein, a kam ji vyslala její domovská University of London.

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi
Druh ochrany social

Základní

Autor Hannah Coller
Jazyk česky
Počet stran 368 stran
Rok vydání 2019
Nakladatel Moba
Kód:  EK29967
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-243-8631-7
WEB7