Obnovit stránku

Časodějové - Klíč k času

Audiokniha
249 Kč
226 Kč bez DPH

Časodějové - Klíč k času

První díl úspěšné ruské fantasy posledních let o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem

Vasilisa neměla až donedávna ponětí o tom, že její otec je mocný mág země Eflary. Místa, kde žijí čarodějové, kteří ovládají silnou magii, díky níž mohou ovlivňovat čas. Když se pak sama v této zemi ocitne, netuší, jaké nebezpečí tam na ni čeká. Nikdo neví, proč se tam najednou objevila, ani kým ve skutečnosti je. Je to obyčejná nešika? Špionka, kterou vyslal její otec, aby mu pomohla získat trůn? Nebo snad mocná časodějka, která může zachránit Zemi a Eflaru před nebezpečím, které se na ně řítí?

Napsali o knize Časodějové - Klíč k času

Jsem velice šťastný, že nám do naší malé země, překládají i knihy z Ruska! Kdyby se tak nestalo, přišli by jsme o skvělou perličku mezi fantasy literaturou pro mládež! 

Čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

Úžasná kniha, která mě bavila od začátku až do konce. Děj byl napínavý. Autorka vymyslela dokonalý svět, který je propracovaný do posledního detailu, postavy mají svůj charakter.

Čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

Natalja Ščerba

Natalja Ščerba je ukrajinská rusky píšící spisovatelka, autorka celé řady úspěšných knih pro mládež. K nejčtenějším patří její fantasy série Časodějové – série o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem. Příběh Časodějů a jejich hlavních hrdinů Vasilisy a Feše si získal srdce statisíců fanoušků a celá série obdržela řadu literárních ocenění. Celkový náklad edice přesáhl více jak milion vydaných exemplářů.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 12:20:40

Autor

Autor Natalja Štěrba
Interpret Martin Sláma

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 677 MB
Kategorie Audioknihy, Fantasy a sci-fi, Pro děti, Pro mládež, Zahraniční literatura
Série Časodějové (audio)
Díl série 1.
Jazyk česky
Kód:  AK1B197
P-DC1-WEB19