Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Černá ozvěna

Audiokniha
349 Kč
317 Kč bez DPH

Černá ozvěna

První případ legendárního Harryho Bosche

Dnes už kultovní detektiv Harry Bosch se představil čtenářům v roce 1992 a brzy se přiřadil k řadě nejslavnějších postav americké tvrdé školy, jakými jsou například Phil Marlowe nebo Steve Carella. Černá ozvěna, jejíž reedici ve zcela novém překladu připravujeme k vydání, je Boschovým prvním případem.
Mrtvý muž nalezený u odpadní výpustě Mulhollandské přehrady je pro Harryho mnohem více než jen další položka do statistiky obětí trestných činů. S Billym Meadowsem sloužil ve vietnamské válce; tunelové krysy se jim říkalo. Společně prošli peklem. A teď jako by se měla historie opakovat. Tedy alespoň pro Harryho.
Pátrání ho zavede do změti temných tunelů pod městem, kde v něm ožijí všechny dávné válečné hrůzy. Jedině tam ale může rozplést síť organizovaných zločinců a překupníků drog, jimž nahoře napomáhají zkorumpovaní státní úředníci.

Napsali o knize Černá ozvěna

"Výborná detektivka, v prvním díle série nás autor seznámí s hlavním hrdinou, sympatickým a samozřejmě svérázným Harry Boschem a jsem mile překvapena. Detektivka se povedla, dobře čte a já mám radost, že je v sérii dalších asi 20 dílů snad stejně kvalitních, jako tento první."

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

"Přiznám se, že sérii Harryho Bosche jsem neznal. Nějak jsem se dostal k tomuto prvnímu dílu a byl jsem mile překvapen. Dobře se to čte, protože je to postava americké tvrdé školy detektivů. Doporučuji, nebudete zklamáni."

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

5,0
Hodnotilo 6 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
3
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 16:50:05

Autor

Autor Michael Connelly
Interpret Martin Preiss

Podrobnosti

Rok vydání 2 019
Velikost 128 kbps 927 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Série Harry Bosch (audio)
Díl série 1.
Jazyk česky
Kód:  AK1B667
Záruka: 24 měsíců
WEB4