Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Cesta do pravěku

Audiokniha
Doprava
zdarma
169 Kč
140 Kč bez DPH

Cesta do pravěku

Kultovní filmový příběh Cesta do pravěku v podobě audioknihy s vypravěčem Oldřichem Kaiserem s využitím originální zvukové stopy z filmu

Cesta do pravěku filmového kouzelníka Karla Zemana se stala průlomovým filmem a dobrodružnou legendou české i světové kinematografie. Celé generace dětí se díky tomuto příběhu seznámily s minulostí naší planety, s rostlinami a živočichy, které zásluhou kreativity a trikového umění Karla Zemana poprvé spatřily v pohybu. Nyní dobrodružný příběh ožívá i ve zvukové adaptaci.
Díky napínavému ději, původním filmovým zvukovým efektům, dialogům a hudbě, ale především díky interpretaci herce Oldřicha Kaisera se jistě stane atraktivním i pro posluchače mluveného slova. Čtveřice chlapců putuje proti toku času a krajina kolem nich se postupně proměňuje. Vzrušující setkání s pravěkou faunou a flórou si pečlivě zaznamenávají do deníku. Ocitají se v různých údobích a prostředích. Navštíví pračlověčí jeskyni s nástěnnými malbami a v jedné z klíčových epizod se stanou svědky souboje druhohorních veleještěrů. Přes džungli přesliček a plavuní nakonec doplují až k moři v prvohorách. Najdou tam živého trilobita, jehož novodobý pozůstatek byl motivem jejich výpravy.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 00:46:05

Autor

Autor J. A. NovotnĂ˝
Interpret Oldřich Kaiser

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 42 MB
Kategorie ÄŚeská literatura, Audioknihy, Česká literatura, DÄ›jiny a historie, Dějiny a historie, DobrodruĹľnĂ© romány, Dobrodružné romány
Jazyk česky
Kód:  AK1B459
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB19