Obnovit stránku

Cesta vlka

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Cesta vlka

Osvojte si umění přesvědčování, vlivu a úspěchu

Jordan Belfort – zvěčněný Leonardem DiCapriem ve filmovém hitu Vlk z Wall Street – odhaluje systém prodeje a přesvědčování, díky němuž se z každého může stát opravdová hvězda.
Jordan Belfort poprvé odhaluje svá tajemství a prezentuje krok za krokem svůj originální systém, který používal k získání obrovského bohatství pro sebe i klienty. Až dosud byl tento revoluční program k dispozici pouze prostřednictvím on-line kurzu za cenu 1997 dolarů. Nyní ho vbšak můžete objevit i vy, a to za cenu o hodně nižší. Každá technika, každá strategie a každý tip byly testovány v reálných životních situacích a jsou prověřené. 
Vlk koučuje čtenáře bez ohledu na věk, vzdělání nebo úroveň dosažených dovedností. Úspěšným obchodníkem, vyjednavačem, podnikatelem nebo řečníkem se může stát každý!

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Jordan Belfort

Americký motivační řečník a bývalý burzovní makléř se narodil 9. července 1962. Byl znám svým bohémským stylem života, častými zkušenostmi s drogami a také akciovými podvody, za které si odseděl 22 měsíců v americké federální věznici. Narodil se v newyorské čtvrti Bronx. Svůj život zaznamenal v autobiografické knize Vlk z Wall Street, která se stala předlohou ke stejnojmennému filmu.

Michal Jagelka

Český herec, moderátor a hlavně dabér! Začal sice studiem strojní průmyslovky, ale brzy přešel na Pražskou konzervatoř, kde absolvoval v roce 1999. Dabingu se věnuje od svých 12 let. Často dabuje například Leonarda DiCapria, Matta Damona nebo Orlanda Blooma.

5,0
hodnotilo 1 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 10:23:10

Autor

Autor Jordan Belfort
Interpret Michal Jagelka

Podrobnosti

Rok vydání 2 018
Délka 10 h
Kategorie Osobní rozvoj, Zahraniční literatura
Typ Audiokniha
Jazyk česky
MIME typ mp3
Kód:  AUD03781
WEB13