Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Cirkus Humberto

Audiokniha
181 Kč
164 Kč bez DPH

Cirkus Humberto

Cirkus Humberto v proměnách času

Cirkus Humberto vás svým dějem vrátí do 60. let 19. století, kdy do Hamburku přichází klučina Vašek Karas se svým otcem. Malý Vašek se učí všem cirkusovým dovednostem a Humbertu zasvětí celý svůj život. Jenže čas běží dál. Ustojí cirkus nezájem dalších generací i světovou krizi? Eduard Bass sleduje v románu s velkým množstvím postav i dějových linií hrdiny po celé čtyři generace. Udělejte si čas, zachumlejte se pod deku a přeneste se do dob, kdy byla návštěva cirkusu speciální událostí.
V audiozáznamu z roku 1985 uslyšíte Eduarda Cupáka, Janu Preissovou, Jaroslava Moučku, Ladislava Mrkvičku a další. Zvukový počin měl na starost Jiří Horčička, jeden z nejlepších režisérů tohoto žánru. Předností audioknihy je zachování dějové linie i pestrost vyprávění.

Cirkus Humberto Eduard Bass

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Eduard Bass

Eduard Bass, narozený v roce 1888, byl český spisovatel, novinář, zpěvák a herec. Kromě Cirkusu Humberto proslul také knihou pro děti Klapzubova jedenáctka.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 03:40:13

Autor

Autor Eduard Bass
Interpret Jana Preissová, Jaroslav Moučka, Jiří Štěpnička, Josef Vinklář, Ladislav Mrkvička, Milan Mach, Miroslav Moravec, Petr Štěpánek, Růžena Merunková

Podrobnosti

Rok vydání 2011
Délka 4 h
Kategorie Audioknihy, Klasická díla
Typ Audiokniha
Jazyk česky
Kód:  AKA359
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB17