Obnovit stránku

Cyklická žena

E-kniha, česky
319 Kč
290 Kč bez DPH

Cyklická žena

Víte, že ženy fungují cyklicky, v rámci zhruba osmadvacetidenního cyklu, během nějž se jim střídají jejich energie, vlastnosti, schopnosti, nálady, emoce, chutě, způsob uvažování, sexuální touha nebo fyzická síla?
Pokud vám byl menstruační cyklus doposud jen na obtíž a chtěly jste se ho zbavit, po přečtení knihy Mirandy Gray Cyklická žena radikálně změníte názor a začnete si svůj cyklus užívat. Zjistíte totiž, že každá z jeho čtyř fází vám přináší neuvěřitelné dary, schopnosti a možnosti.
Kniha Cyklická žena poskytuje praktické návody na každý jednotlivý den cyklu:
Jaké jsou vtento den naše aktuální zesílené schopnosti? Co nám určitě půjde? Čemu se máme raději vyhnout? Kdy a jak nejlépe komunikovat sdruhými? Jak můžeme efektivněji dosahovat svých cílů? Jak můžeme zvýšit svůj pocit vnitřní pohody? V knize Cyklická žena vám Miranda Gray předkládá osmadvacetidenního průvodce vaším cyklem, který je speciálně vytvořen tak, abyste si začaly uvědomovat své optimální doby a s nimi spojené schopnosti a dokázaly je využívat k dosažení úspěchů a naplnění cílů, po kterých v životě toužíte.
4,4
Hodnotili 3 zákazníci
500+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Miranda Gray
Jazyk česky
Počet stran 263 stran
Rok vydání 2013
Nakladatel Osule, s.r.o.
Kód:  EK17726
Prod. číslo:  978-80-905262-3-5
P-DC1-WEB09