Obnovit stránku

Dárkový poukaz na nákup vybraných sluchátek značky 1more v hodnotě 500 Kč

500 Kč
413 Kč bez DPH

Dárkový poukaz na nákup vybraných sluchátek značky 1more v hodnotě 500 Kč

Dárkový poukaz na sluchátka 1MORE v hodnotě 500 Kč

Sluchátka a špunty americké společnosti 1MORE sklízí vysoká hodnocení v mnoha nezávislých recenzích. Využijte naší společné akce na sluchátka s pořizovací cenou vyšší než 1 500 Kč. S kupónem ve výši 500 Kč tak citelně poklesne pořizovací cena vysněných sluchátek.

1MORE Stylish Bluetooth In-Ear Headphones

1MORE Stylish Bluetooth In-Ear Headphones

1MORE Stylish Bluetooth v černé barvě jsou nádherná sluchátka, která udělají radost všem milovníkům kvalitního zvuku. Jsou vybavena duálními dynamickými měniči z titanu s grafenovou membránou v provedení se dvěma vnějšími PET vrstvami. Tato kombinace je zárukou špičkového zvuku splňujícího nejvyšší standardy. Ke zdroji hudby je připojíte pomocí bezdrátové technologie Bluetooth ve verzi 4.2 s dosahem až 10 metrů. Integrovaná baterie s kapacitou 125 mAh slibuje výdrž  až 6 hodin poslechu.

1MORE Stylish Truly Wireless Headphones

1MORE Stylish Truly Wireless Headphones

Do bezdrátových sluchátek 1MORE Stylish Truly se ihned zamilujete. Na první pohled vás dostanou svým nádherným provedením z exkluzivních materiálů a po vložení do uší vás překvapí podruhé, a to zejména skvělým zvukem. Sluchátka Stylish Truly podporují nejnovější kodek Bluetooth aptX a AAC společnosti Qualcomm vyznačující se nízkou latencí. Navíc jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Siri a Google Assistant.

Kód:  xxXI4000a1
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB29