Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Delisting - Proces ukončení obchodování účastnických cenných papírů

E-kniha, česky
595 Kč
541 Kč bez DPH

Delisting - Proces ukončení obchodování účastnických cenných papírů

Monografie Delisting – Proces ukončení veřejné obchodovatelnosti účastnických cenných papírů přináší na český trh unikátní téma, kterému se většinou jiné publikace vyhýbají.

Kniha poskytuje skutečně komplexní pohled na delisting. Kromě detailní analýzy obsahu relevantních (nejen) tuzemských právních předpisů (především zákona o podnikání na kapitálovém trhu, zákona o obchodních korporacích, směrnice MiFID II) je rovněž doplněna i o část komparativní, zaměřenou na analýzu obsahu právních předpisů, judikatury i dobré praxe ve vybraných zahraničních jurisdikcích. Zpracovává téma významu a vývoje obchodování na burzách, analyzuje delisting, jeho typologie a legislativní vymezení (stejně jako legislativní vymezení souvisejících klíčových pojmů typu účastnický cenný papír, organizované veřejné trhy, veřejný návrh na koupi nebo směnu cenných papírů, nabídka převzetí, squeeze-out atd.) a předkládá reflexi stávající unijní i české právní úpravy de lege ferenda, jakož i návrhy na drobné i více zásadní legislativní úpravy.

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi
Druh ochrany social

Základní

Autor Luboš Mazanec
Jazyk česky
Počet stran 296 stran
Rok vydání 2021
Nakladatel Wolters Kluwer
Kód:  EK37517
Prod. číslo:  978-80-7598-746-4
P-DC1-WEB27