Obnovit stránku

Deník americké manželky

Audiokniha
249 Kč
226 Kč bez DPH

Deník americké manželky

Příběh ženy v domácnosti, která hledá únik ze stereotypu v nevěře

Deníkově zpracovaný román o životě manželky newyorského advokáta a matky dvou dcer z „lepší společnosti“. Tina Munviesová by měla mít na starosti pouze úklid, chod domácnosti, manželství, výchovu dětí a společenský život rodiny…
Sedí celé dny doma, ztrácí své sebevědomí, utápí se v depresi a není divu, že spadne přímo po hlavě do nebezpečného vztahu, který vnese do jejího života nečekané problémy.

Sue Kaufmanová

Narodila se v roce 1930 v New Yorku a publikovat začala hlavně časopisecky. Její povídky se průběžně objevovaly v předních amerických periodikách. Své příběhy situuje hlavně do městského prostředí úspěšných Američanů a s ironií proniká pod povrch jejich zdánlivě perfektních životů. V roce 1967 napsala svůj Deník americké manželky, který se stal okamžitě bestsellerem a dočkal se i filmového zpracování.

Simona Postlerová

Simona Postlerová (*1964, Plzeň) je dcerou Alexandra Postlera st., herce a režiséra, a Jany Postlerové, jazykové poradkyně. Po gymnáziu absolvovala studia herectví na DAMU a již během studia hostovala v Národním divadle, kde v roce 1987 získala stálé angažmá. Od roku 1992 je členkou Divadla Na Vinohradech. Příležitost získala také v divadle Ungelt a v Karlínském divadle. Hrála v mnoha televizních seriálech a inscenacích a věnuje se také dabingu a načítání audioknih. Herectvím se zabývá i bratr Alexandr. S manželem Zdeňkem Hráškem, kytaristou, má dvě děti – dceru Janu Magdalenu a syna Damiána.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 11:03:31

Autor

Autor Sue Kaufmanová
Interpret Simona Postlerová

Podrobnosti

Rok vydání 2 017
Jazyk česky
Kód:  AUD02088
P-DC1-WEB08