Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Deník Whole30: Váš průvodce úspěšným stravovacím restartem den po dni

Kniha, česky
-13%
389 Kč
339 Kč
308 Kč bez DPH

Deník Whole30: Váš průvodce úspěšným stravovacím restartem den po dni

Vše, co vám scházelo pro úspěšné dokončení stravovacího restartu

Vítáme všechny příznivce WHOLE 30! Právě v rukou držíte vše, co vám scházelo pro úspěšné dokončení stravovacího restartu: svůj osobní deník, návod, povzbuzení, inspiraci, tipy a triky – prostě každodenního kouče a společníka, který vás bude motivovat a doprovázet den za dnem k cíli. 
Třicetidenní program, představený v bestselleru Jídlo na prvním místě a rozvedený v knihách WHOLE30 a Svoboda v jídle jednou provždy, sice úspěšně absolvují miliony účastníků, jejich zkušenosti ale ukazují, že šikovný průvodce přijde vhod. 
Melissa Hartwigová sledovala tři roky účastníky programu, takže Deník WHOLE30 psala se znalostí, kdy přesně budete potřebovat dávku tvrdé lásky a kdy naopak upřímnou pochvalu, kolikrát by vám měla připomenout, ať se nebojíte jíst víc, a kdy se místo stavu „proč je to tak strašně těžké“ dostavuje „cítím se skvěle, budu takhle pokračovat navždy“.
TENTO PRAKTICKÝ DENÍK VÁM MIMO JINÉ NABÍDNE:- Přehledný každodenní plán i s čerstvou dávkou promyšlené motivace- Odpovědi na časté otázky a řešení obvyklých zádrhelů- Místo pro vaši zpětnou vazbu, která se vám bude hodit: poznámky, seznamy a hodnocení pokroku- Doporučení, jak přizpůsobit jídelníček cvičení- Tipy a triky od psychologů i ostatních absolventů programu WHOLE30- Návod pro život „po“ a jak na znovuzavádění problematických potravin
Poznámka k e-knize: Kniha je z velké části určená ke vpisování poznámek a zaznamenávání pokroků či pocitů. Do elektronické knihy nelze tyto poznámky zapisovat.
 

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

MELISSA HARTWIGOVÁ

MELISSA HARTWIGOVÁ je certifikovaná poradkyně pro sportovní výživu. Specializuje se na pomoc lidem při změně jejich vztahu k jídlu a vytváření celoživotních zdravých návyků. Je spoluautorkou programu Whole30 a knih Jídlo na prvním místě a Whole30, napsala publikace Svoboda v jídle jednou provždy, The Whole30 Cookbook a The Whole30, Fast and Easy. Žije v Salt Lake City v Utahu.

5,0
Hodnotili 2 zákazníci
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Melissa Hartwigová
Počet stran 240 stran
Rok vydání 2019
Typ Kniha
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0293218
Prod. číslo:  978-80-7555-067-5
P-DC1-WEB18