Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Detektiv

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Detektiv

Audiokniha Detektiv obsahuje krimi příběh od autora Arthura Haileyho.

Malcolm Ainslee, seržant miamské policie a bývalý kněz, řeší případy dvojnásobných bestiálních vražd. Oběti vždy starší manželé jsou svázáni obličeji k sobě, v ústech roubík, těla ohavně pobodána. Po dramatickém pátrání je zločinec dopaden a odsouzen k smrti na elektrickém křesle. Už není proč lhát, když se Malcolmovi v posledních chvílích před smrtí zpovídá: Ano, zabíjel a teď zemře. Ale jednu z vražd nespáchal on! Případ se znovu otevírá a Malcolma čeká nejtěžší případ jeho života, který se hluboce dotkne jeho soukromí.

Arthur Hailey

Arthur Hailey kanadský prozaik anglického původu se počátkem 2. světové války přihlásil do britské RAF, kde sloužil až do roku 1947, poté emigroval do Kanady, kde v roce 1952 získal kanadské občanství. Od roku 1956 se stal profesionálním spisovatelem. Po úspěšné televizní hře Let do nebezpečí pro televizi CBC a románu Hotel se odstěhoval nejprve do Kalifornie a v roce 1969 na Bahamy, kde strávil i zbytek svého života.

Martin Zahálka

Martin Zahálka je uznávaným dabérem, ztvárnil desítky divadelních rolí a zahrál si v řadě seriálů. Po Střední průmyslové škole strojní pracoval jako promítač vojenského kina v Boru u Tachova a poté se přihlásil na DAMU na obor herectví. Po svém prvním angažmá ve Státním divadle v Brně přešel do Divadla J. K. Tyla v Plzni a od roku 1992 je členem uměleckého souboru Divadla na Vinohradech v Praze. Zahrál si např. Greye v Králi Krysovi, Oronta v Misantropovi, skvěle fotí a načítá audioknihy.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 23:38:07

Autor

Autor Arthur Hailey
Interpret Martin Zahálka

Podrobnosti

Rok vydání 2 021
Kategorie Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Jazyk česky
MIME typ mp3
Kód:  AUD00065
P-DC1-WEB14