Obnovit stránku

Devět dní

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Devět dní

Strhující jízda v postapo románu Devět dní nové české autorky

Postapokalyp­tický román Devět dní z pera nové české autorky Zuzany Strachotové, která vás doslova nakazí svým nevyléčitelným nadšením pro postapokalyptické světy a díky osobním zkušenostem s bojovým uměním vás vezme na jednu velkou strhující jízdu, která končí až na poslední stránce, kde znovu chytíte dech.
Věřit a nepochybovat. Lee Parker věří, Sera Trantorová věří – pouze každý něčemu jinému. Vleklé války nejen že měly fatální dopad na tvář přírody, ale rozdělily lidstvo na dva nesmiřitelné tábory. Životním krédem kněžích je askeze. Hlavními hodnotami jsou čistota, zbožnost a také absence citu. Proti této nesmyslné víře stojí Povstalci, kteří bojují za návrat původního světa. A jejich přesvědčení je neméně houževnaté, jak brzy na vlastní kůži pocítí Parker, nejlepší voják z elitní jednotky Jestřábů a vykonavatel kněžské vůle, který má jasný úkol: přivést do Citadely Povstalkyni Seru živou.
Ovšem ani Seřiny pevně vštěpované morální zásady nezůstanou ušetřeny tvrdé zkoušky. Brzy však oba shledají, že uprostřed nezmapované divočiny budou muset čelit novému nebezpečí – záhadnému atmosférickému jevu známému jako Růžová bouře, z jejíchž purpurových blesků dosud nevyšel nikdo živý. Budou Sera s Leem první a budou to ještě vůbec oni? Otočil se snad svět naruby, nebo byl takový i předtím? Dva úhly pohledu, dvě přesvědčení. A pravda ukrytá někde úplně jinde.

4,8
hodnotilo 6 zákazníků
3
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 13:54:37

Autor

Autor Zuzana Strachotová
Interpret Pavel Soukup

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 1 144 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Fantasy a sci-fi, ÄŚeská literatura
Série Devět dní (audio)
Díl série 1.
Jazyk česky
Kód:  AK1B452
Záruka: 24 měsíců
WEB4