Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví

Kniha, česky
-22%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
540 Kč
420 Kč
382 Kč bez DPH

Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví

Moderní věda o duševním zdraví

Dianetika pracuje s principem, který říká, že existují dvě části lidské mysli. Škodlivá část - reaktivní mysl - funguje v okamžicích nepohodlí, bolesti a podobně a tyto zážitky ukládá do engramů, které jsou původci nejrůznějších psychosomatických potíží a chorob. Teorie dále ovětluje způsob, jak tyto engramy vyvolávat (včetně prenatálního věku) a vymazávat a tím způsobem mysl člověka očišťovat. Ten, kdo se dokáže zbavit všech svých engramů nasbíraných za života je považován za "čistého", zdravějšího, odolnějšího a inteligentnějšího jedince.
Tyto teorie a metody široce využívá scientologické církev, i když nejen ona.Kniha poprvé vyšla v roce 1950 a je vydávána a vyhledávána dodnes.
Albert Einstein jednou řekl: „Využíváme pouze 10% potenciálu našeho intelektu“. V Dianetice jsme to potvrdili. Je to o vašem myšlení (a proč často myslíme příliš mnoho), vaší sebejistotě, vaší odvaze konat. Mohli byste dosáhnout toho, co si dokážete představit. Co vás však drží zpátky?
V našem myšlení existuje určitý neočekávaný faktor, který nás nevědomě ovlivňuje. Je příčinou stresu a vyhoření. Faktor, který brání pozitivnímu myšleni. 
DIANETIKA velmi přesně vysvětluje, co je tento faktor, kterým se blokujeme. Samotné čtení knihy a pochopení jednoduché logiky za zdánlivě složitou strukturou myšlení (vědomého i nevědomého) poskytuje v životě úplně novou perspektivu. Dianetika však přesahuje pouze teorii  a popisuje lehce použitelnou metodu na osvobození myšlení od tohoto břemena. Výsledkem budete Vy v nejlepší formě – v každém ohledu. Díky praktickému úspěchu se Dianetika stala bestsellerem, který na nejvyšších pozicích zůstal měsíce a prodalo se víc jak 22 miliónů výtisků v 51 jazycích.
Kniha je obzvlášť oblíbená u výkonných ředitelů, podnikatelů, těch, kteří chtějí něčeho v životě dosáhnout a těch, kteří si vždy mysleli, že v nich je mnohem víc energie, než doposud používali. Odpovídá na mnohé velmi staré filozofické otázky.
Využívejte daleko víc svého mentálního potenciálu! Můžete zvyšovat inteligenci, sebevědomí i celkové zdraví. Máte klíč. Tato kniha vám ukáže, jak ho znovu najít.

5,0
Hodnotilo 13 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
13
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor L. Ron Hubbard
Počet stran 678 stran
Typ Kniha
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP210513
Prod. číslo:  9788776887445
P-DC1-WEB12