Obnovit stránku

Dítě Bridget Jonesové: Deníky

Kniha, česky
-20%
349 Kč
280 Kč
254 Kč bez DPH

Dítě Bridget Jonesové: Deníky

Největší smolařka literárního světa v dalších zábavných denících, které vás chytí za srdce 

Trhlá a romantická Bridget je zpět! Navíc už dospěla do věku, kdy má poslední šanci otěhotnět. A to by nebyla Bridget, kdyby se jí to nepodařilo! I když všechno neproběhne úplně tak, jak si představovala...
Vyslechne si bizarní rady od opilých individuí a „zasloužilých“ matek, zazmatkuje při ultrazvuku či na předporodním kurzu. Stále si hlídá váhu, víno konzumuje s rozumem a mezitím si klade tu nepříjemné trapnou otázku: „Kdo je sakra otec?“

Napsali o knize Dítě Bridget Jonesové

"Bridget snad nikdy nezklame. Příjemná a vtipná oddechovka. "

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

"Tahle kniha vychází z porovnání s filmem asi nejlíp. Bridget mě opět bavila a i tentokrát jsem se s ní nerada loučila."

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

"Lehké a vtipné čtení. Knihu jsem četla jako první ze série a jsem naprosto ohromená! Děj byl lehce předvídatelný, ale to mě od čtení neodradilo."

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

Helen Fieldingová

Narodila se roku 1958 v průmyslovém městečku Morley v hrabství Yorkshire v rodině ředitele místní textilky a ženy v domácnosti, která se starala o čtyři děti. Helen vystudovala univerzitu v Oxfordu a poté pracovala deset let v televizi – pro BBC například natočila dokumentární seriál o Africe. Vlastní zážitky z afrického pobytu zachytila ve svém prvním románu z roku 1994 Celebrity pro Afriku (vydává XYZ, 2015). O deset let později napsala hororový román Bujná fantazie Olivie Joulesové (vydává XYZ, 2015).

Dnes je tato autorka považována za představitelku nové generace spisovatelek, které úspěšně bourají dosavadní stereotypy ženské literatury. Obrovský úspěch jí přinesly romány s hlavní hrdinkou Bridget Jonesovou (Deník Bridget Jonesové, Bridget Jonesová: S rozumem v koncích, Bridget Jonesová: Láskou šílená).

3,8
hodnotilo 7 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Helen Fieldingová
Počet stran 272 stran
Rok vydání 2016
Typ Kniha
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP211832
Prod. číslo:  978-80-7505-503-3
WEB9