Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Dívka beze jména

E-kniha, česky
339 Kč
308 Kč bez DPH

Dívka beze jména

Další případ Josie Quinnové známé z bestselleru Mizející dívky

Když detektiv Josie Quinnová dorazí na místo činu na okraji města Denton, je zděšená brutalitou útoku. Jeho oběť bojuje o život a novorozené dítě zmizelo.
Na jiném místě se snaží ukrýt krásná mladá žena. Vypadá to, že by mohla být Josiiným vodítkem k případu uneseného dítěte, ale záhadná žena neví, kdo je, kde se vzala ani čeho se tak bojí. Jisté je, že je vyděšená k smrti… Nebo je možné, že svou amnézii jen předstírá?
Je dívka beze jména svědkyně, podezřelá, nebo možná budoucí oběť?
Později Josie nachází indicie, které ji utvrzují v přesvědčení, že pohřešované novorozeně a neznámá žena mají něco společného, že ten, kdo je spojuje, je velice nebezpečný a že se jí případ začíná dotýkat velmi osobně.
Měla by Josie riskovat život dítěte, aby zachránila mnoho dalších? Nebo dokáže najít jiný způsob, jak zastavit nelítostného vraha?

Napsali o knize Dívka beze jména

„Každý, kdo mě zná, dobře ví, že se mi opravdu líbí silná ženská hlavní postava, která se nebojí jít proti proudu. Přesně to jsem dostala v Josie Quinnové. Netrpělivě čekám na další porci!“

Angela Marsonsová

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Lisa Reganová
Jazyk česky
Počet stran 384 stran
Rok vydání 2021
Série Josie Quinn
Díl série 2
Nakladatel Cosmopolis
Kód:  EK37267
Prod. číslo:  978-80-271-2445-9
P-DC1-WEB03