Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Do posledního dechu

E-kniha, česky
339 Kč
308 Kč bez DPH

Do posledního dechu

Do posledního dechu je čtvrtý případ inspektorky Eriky Forsterové

Mělo to být tvé vysněné rande. Ale místo toho jsi jeho další obětí…
Bezvládné a zmučené tělo mrtvé dívky v kontejneru, krví nasáklými šaty a víčky násilně zavřenými, objevuje detektiv šéfinspektor Erika Fosterová jako jedna z prvních. I přes tuto skutečnost se však nejedná o její případ. 
Ačkoliv by si měla Erika zajistit nejdříve místo ve vyšetřovacím týmu, nenechá se odradit a pouští se do pátrání. Vzápětí nachází první stopu - nevyřešená vražda ženy před čtyřmi měsíci. Obě oběti byly nalezeny na stejném místě, se stejnými fatálními ranami a obě měly smluvenou schůzku po internetu. Erika věří, že shoda není náhodná. 
Vrah, který skrytě sleduje své oběti za falešnými profily na Facebooku vlastně existuje pouze ve virtuálním světě. Podaří se přesto Erice ho najít včas?   
V momentě, kdy je unesena další dívka čekající na schůzku, hrají Erika Fosterová, Mossová a Peterson souboj o čas. Aby zabránili tomu, že se dívka stane jeho další obětí, musí včas stanout tváří v tvář sadistickému vrahovi. 
Napínavý, poutavý detektivní příběh, který vás nenechá v klidu vydechnout až do poslední stránky.

Napsali o knize Do posledního dechu

"Jedna z nejočekávanějších knih letošního roku! Do posledního dechu je strhující jízda, při které si napětím budete okusovat nehty. Roberta Bryndzy se prostě nemůžu nabažit. Brilantní série, brilantní kniha, brilantní autor – toť ve zkratce vše."

Letter Book Reviews

"Tleskám dalšímu případu. Erika Fosterová je královna všech detektivů! Miluju ji, je to jedna z mých nejoblíbenějších knižních hrdinek."

The Book Heathen

"Do posledního dechu je ten typ knihy, který byste přečetli na jeden zátah, kdybyste si ovšem nechtěli vychutnat každé slovo. Musím ocenit nejen zápletku, ale také interakci a chemii mezi hlavními postavami. Slovo „dechberoucí“ opravdu sedí…"

The Quiet Knitter

"Do posledního dechu je absolutně skvělá kniha! Každá stránka vás překvapí. Jestli hledáte skvělý a neotřelý kriminální thriller, doporučuji. A nezapomeňte si přečíst i předchozí díly série s Erikou Fosterovou."

Star Dust Book Reviews

"Robert Bryndza mě zkrátka nepřestane překvapovat. Když si myslím, že série Eriky Fosterové už nemůže být lepší, vyvede mě z omylu svou další knihou. Každá kniha a každý příběh nabízí něco jedinečného, a proto je Robert Bryndza jedním z mých nejoblíbenějších autorů na této planetě."

The Book Review Café

Robert Bryndza

Robert Bryndza je britský autor žijící trvale na Slovensku se svým manželem Jánem. Robert začal psát již ve svých 13 letech, od doby, kdy mu rodiče nadělili psací stroj. Profesionálně se začal věnovat psaní v době, kdy neměl práci v oboru herectví, který vystudoval v Londýně. 
Jeho kniha, Dívka v ledu (The Girl in the Ice), které se již prodalo přes milion výtisků, byla označena jako The Wall Street Journal a USA Today bestseller. Jedná se o první díl poutavé série s vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou. I pokračování Noční lov (Night Stalker), Temné hlubiny (Dark Water), Do posledního dechu (Last Breath), Cold Blood a Deadly Secrets se drží na předních příčkách prodávaných knih. Kromě této série je Robert Bryndza taktéž autorem romanticky a humorně laděných zahraničních bestsellerů.

4,5
Hodnotilo 28 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
9
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Robert Bryndza
Jazyk česky
Počet stran 416 stran
Rok vydání 2018
Série Erika Fosterová
Díl série 4.
Nakladatel Cosmopolis
Kód:  EK25726
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-271-0521-2
P-DC1-WEB18