Obnovit stránku

Dopis

E-kniha, česky
297 Kč
245 Kč bez DPH

Dopis

Román, který uchvátil již miliony čtenářek po celém světě

Tina Craigová pracuje do úmoru, a ještě k tomu o sobotách prodává v dobročinném obchodě, aby ve svém nešťastném domově trávila co nejméně času. Když prohledává kapsy starého obleku, který někdo charitě věnoval, objeví dopis se zalepenou ofrankovanou obálkou bez razítka. Dopis otevře a přečte si ho – a to změní směr jejího života navždy.
Billy Stirling ví, že se nezachoval právě hezky, ale doufá, že může ještě všechno napravit. 4. září 1939 se posadí a napíše dopis, o němž doufá, že změní budoucnost. A to se také stane – ale více způsoby, než by si kdokoliv dokázal představit.
Je načase otevřít Dopis...

Napsali o knize Dopis

„Román Kathryn Hughesové se vyznačuje svižným tempem, postavami, které utkví v paměti, a fantastickou koncepční hloubkou – proti tomu prostě nemůžete říct ani slovo.“

čtenářské hodnocení na Goodreads.com

„Je to zatím jedna z nejlepších knih, které jsem si stáhla a přečetla. Často se mi nestává, abych při čtení prožívala zvlášť silné pocity, nebo abych dokonce plakala. Byl to naprostý požitek číst ji; určitě nebudete litovat.“

čtenářské hodnocení na Amazonu

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Hughesová Kathryn

Britská historička, autorka životopisů a novinářka. Má doktorát z viktoriánske Anglie, který využila hned ve své prvotině The Victorian Governess. Je editorkou magazínu Prospect, píše pro The Guardian, The Economist a Times.
Žije nedaleko Manchesteru, kde se také odehárává její první román s názvem Dopis. V současné chvíli je spisovatelkou na plný úvazek a pracuje na svých dalších knihách. 

4,5
hodnotilo 11 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Kathryn Hughesová
Jazyk česky
Počet stran 320 stran
Rok vydání 2018
Nakladatel Cosmopolis
Kód:  EK28392
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-247-5747-6
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB19