Obnovit stránku

Drake

E-kniha, česky
189 Kč
172 Kč bez DPH

Drake

Svižná a vtipná urban fantasy Drake je první díl ze série Spálený muž

Nájemný vrah a téměř padlý anděl hledají vykoupení, v cestě jim však stojí síly zla…   
Seznamte se s Donem Drakem, opravdu velmi zadluženým nájemným vrahem, který umí vyvolávat démony. Svou práci nemá rád. Raději by popíjel v baru a od vražd i nadpřirozena dal ruce pryč. Jenže dluží peníze nesprávnému člověku — tedy nesprávnému démonu, samému šéfovi londýnského démonického podsvětí. Rozhodne se proto přijmout poslední zakázku, ale všechno se pokazí a Drake omylem zabije nevinné dítě. Teď se skutečně ocitá na černé listině. Jeho jedinými přáteli zůstávají arcidémon uvězněný ve starobylém artefaktu a téměř padlý anděl Trixie. Naneštěstí pro Drakea se poblíž nachází i Lucifer…
Máli Drake najít odpuštění a klid, bude muset bojovat. 

Napsali o knize Drake

"Absolutní klenot, který řádně šlape na plyn. Drsný, výstřední, vtipný, surový noir thriller s démony navrch. Drake je úchvatná postava."

 Dave Hutchinson, spisovatel

"Svižný děj, minimum vykecávání, skvělé postavy. A hlavně Spáleny muž. To je proste geniální srandista, jehož nadávky mě pokaždé rozesmály. Nutně potřebuji další díl!"

hodnocení na databazeknih.cz

"...tenhle Drake to u mě vyhrál na celé čáře a kniha má mých oblíbených 321 % ....tohle je prostě zase jednou "duchařská" parádička....a starej známej Harry Dresden má tedy pořádného konkurenta....."

hodnocení na databazeknih.cz

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Peter McLean (nar. 1972)

Narodil se poblíž Londýna, pohyboval se na norwichské alternativní scéně, kde střídal špinavé noční kluby se studiem bojových umění a praktické magie. Kromě psaní se od třinácti let věnoval kungfu. Pracuje v datacentru americké nadnárodní společnosti. Drake (2016) je jeho první kniha ze série Spálený muž. Druhý díl Dominion vyšel v angličtině na podzim roku 2016 a český překlad se připravuje na jaro 2018.

4,7
Hodnotili 3 zákazníci
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Základní

Autor Peter McLean
Jazyk česky
Počet stran 303 stran
Rok vydání 2017
Série Spálený muž
Díl série 1.
Nakladatel Host
Kód:  EK22131
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-757-7029-5
P-DC1-WEB19