Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Dům fúrií

E-kniha, česky
Ona Dnes 15 %
Koupit se slevovým kódem 2021ONADNES15 219 Kč
258 Kč
235 Kč bez DPH

Dům fúrií

Gotický horor od autorky bestselleru Asylum.

Louisa Dittonová je osamělá a plachá. Poté, co utekla ze školy, kde byly kruté tresty na denním pořádku, je nadšená, když se seznámí se starou ženou, která jí nabídne místo pokojské v penzionu.

Ale brzy po příjezdu do Coldthistle House si Louisa začne uvědomovat, že záhadný majitel penzionu, pan Morningside, poskytuje svým hostům mnohem víc než jen ubytování. Ve skutečnosti je tento dům místem soudu a pan Morningside a jeho zaměstnanci vykonávají nad hosty svou vlastní temnou verzi spravedlnosti. Nad hosty, jejichž hříchy považují za neodčinitelné.

Louisa se začne bát o mladého muže jménem Lee, který se svou neobyčejnou laskavostí od ostatních hostů výrazně odlišuje. Louisa si uvědomuje, že je možná na ní, aby ho před tak hrozivým koncem uchránila. Ale jak může Louisa vědět, komu v tomto domě plném klamu a lží věřit?

Kniha je doplněna příznačnými ilustracemi a fotografiemi, které oživují podivný svět, ve kterém je hranice mezi lidmi a duchy opravdu tenká.

Parametry a specifikace

Základní

Autor Madeleine Rouxová
Jazyk česky
Počet stran 391 stran
Rok vydání 2021
Série Dům fúrií
Díl série 1
Nakladatel Jota
Kód:  EK37081
Prod. číslo:  978-80-756-5384-0
P-DC1-WEB08