Obnovit stránku

Dungeon Siege III - Xbox 360 Digital

399 Kč
330 Kč bez DPH

Dungeon Siege III - Xbox 360 Digital

Dungeon Siege III je skvěle udělaným mixem akční hry a robustního RPG. Nabízí rozsáhlou paletu schopností, multiplayerovou složku a hluboký příběh. Všemi uvedenými vlastnostmi jsou proslulé především tituly od společností Square Enix a Obsidian Entertainment, které se starali o vývoj hry.

Klíčové vlastnosti

  • Třetí pokračování úspěšné série
  • Parádní akce říznutá širokým RPG rozvojem vaší skupiny
  • Hodnocení na metacritic.com: 72 %

Správně hluboký příběh nesmí chybět

Křehká rovnováha moci mezi silnými frakcemi království Ehb se rozpadla. Jako jeden z posledních představitelů tzv. Desáté legie, ochránců země, kteří se nyní nacházejí v nemilosti, je na vás, abyste kdysi mocnou Legii znovu vybudovali a zachránili Ehb před propadem do temnoty. Se skupinou jedinečných společníků budete putovat úžasnou krajinou Ehbu a porážet rozmanité padouchy a příšery s využitím hrdinských schopností, mocné magie i pouhé vychytralosti.

Užijte si hru i s kamarády

Poprvé si budete moci vychutnat Dungeon Siege i v HD rozlišení. Na dobrodružství se můžete vydat sami, nebo s přáteli v rámci kooperativního multiplayeru. Postupně budete rozplétat propracovaný příběh, jaký vám dokáží nabídnout pouze společnosti Square Enix a Obsidian Entertainment. Všechno podtrhuje řada unikátních a maximálně přizpůsobitelných tříd postav s rozsáhlou paletou schopností. Stejně jako rekrutování společníků s jedinečnými osobnostmi, dovednostmi a pohledy na svět kolem sebe. Vaše rozhodnutí budou mít dopad na vaše aliance, nepřátele i kulminaci celého děje.

Parametry a specifikace

Žánr

Žánr RPG

Lokalizace

Textová lokalizace EN , DE , RU , PL , FR , ES , IT
Zvuková lokalizace EN

Hodnocení PEGI

Věkové omezení 16 let
Závadnost obsahu Násilí, Online

Verze

Platforma Xbox 360 - ke stažení
Edice Základní

Platforma / Licence

Typ Hra
Platforma Xbox 360, Xbox Series X, Xbox Series S
Licence Ke stažení
Klíč pro Xbox Live

Virtuální realita

Typ Nepodporováno

Multiplayer

Multiplayer Online
Kód:  MXESD0134
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  G3P-00078
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB23