Obnovit stránku

Faktor Churchill

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Faktor Churchill

Životopis Winstona Churchilla psaný s vtipem a pronikavostí

Faktor Churchill - audiokniha obsahuje životopis Winstona Churchilla, jehož autorem je Boris Johnson. Čte Pavel Rímský. Režie Jakub Tabery.
V životopise Winstona Churchilla podává autor se svým charakteristickým vtipem a pronikavostí podobiznu premiéra, který nebojácně vedl svůj národ do boje, přestože nenáviděl válku a pohrdal politiky postrádajícími zkušenost s jejími hrůzami; muže potýkajícího se s depresemi a šišláním, který se přesto vypracoval na jednoho z největších řečníků všech dob a nejproslulejšího žurnalistu své éry; politika, který se díky své otevřenosti novým myšlenkám stal průkopníkem v oblasti zdravotnictví, školství i sociálního zabezpečení, aniž by se přitom zřekl vrozené politické nekorektnosti; a především neohroženého, vynalézavého, odhodlaného velikána, jehož existence je nejlepším argumentem proti názoru, že sebevětší osobnost nemůže zvrátit běh dějin.
Pavel Rímský je český herec a dabér, narozený v roce 1949 v Pardubicích. V roce 1972 dokončil studia na JAMU a získal své první angažmá v Hradci Králové. Později působil v Činoherním studiu v Ústí nad Labem, v Městských divadlech pražských, v Realistickém divadle (nyní Švandovo divadlo), v Divadle v Dlouhé a od roku 1997 je členem Divadla na Vinohradech. Mnoho hereckých příležitostí také získal v televizních inscenacích a seriálech (např. Dobrodružství kriminalistiky, Četnické humoresky, Pojišťovna štěstí). Pavel Rímský má výjimečný hlas, který využil v mnoha rolích v dabingu, kde mimo jiné propůjčil svůj hlas Sylvestru Stallonovi, a také v načítání audioknih. Audiokniha byla vydána ve spolupráci s nakladatelstvím Kniha Zlin.

4,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 14:26:32

Autor

Autor Boris Johnson
Interpret Pavel Rímský

Podrobnosti

Rok vydání 2 016
Kategorie Vzpomínky a biografie, Zahraniční literatura
Typ Audiokniha
Jazyk česky
MIME typ mp3
Kód:  AUD02815
P-DC1-WEB14