Obnovit stránku

FIREWALKING - chůze po žhavém uhlí 700°C pro KORPORÁTY

Partner:
Bosá turistika, z.s.
Lokalita:
Číhošť
20 000 Kč
16 529 Kč bez DPH

FIREWALKING - chůze po žhavém uhlí 700°C pro KORPORÁTY

Přechod bosýma nohama přes žhavé uhlí ukáže členům Vašeho týmu, že "zdánlivě nemožné" je často jen pouhou iluzí, kterou si často tvoříme jen na základě našich obav, strachů a pocitů nejistoty.

Firewalking posílí pocit sebedůvěry v sebe a odhodlání nebát se překážet a vítězit.

Termín a místo konání: v místě dle přání objednatele v termínu dle domluvy.

Počet osob:  31-100

Časová dotace: cca 2-4 hodiny nebude-li dohodnuto jinak

Co je v ceně:

 • program je individuálně přizpůsoben objednateli
 • příprava účastníků pod vedením zkušeného lektora
 • glasswalking - chůze po střepech
 • stání na podložce z hřebíků
 • chůze po žhavém uhlí
 • chůze v plamenech
 • reprodukovaná hudba
 • dřevo
 • dojezd kamkoliv po celé ČR

FIREWALKING připravíme v materialistickém duchu, vysvětlíme všechny zákonitosti z FYZIKÁLNÍHO a z FYZIOLOGICKÉHO hlediska. Jestli hledáte esoteriku, duchovno, trans, zklameme Vás, v tom případě si náš koncept nekupujte. U nás neplatíte za to, aby jste byli klamáni.

A jak vše probíhá? Firewalking uděláme v místě, které si sami zvolíte. Zpravidla samotnému přechodu přes žhavé uhlí předchází přednáška o strachu, emocích a výkonu. A autentické povídání o lidech, kteří za absurdních startovacích podmínek šli tak cílevědomě za svou vizí, až došli jejímu naplnění.
Jako zahřívací kolo se projdou členové Vašeho týmu bosí po skleněných střepech z rozbitých láhví, aniž by si pořezali chodidla a vyzkouší si stát na podložce s ostrými kovovými bodci. Poté vysvětlíme techniku chůze po žhavém uhlí a poprvé přejdeme bosí chodník ze žhavých uhlíků, poté zvýšíme level a projdeme se bosí plameny. Z FIREWALKINGU si lze odnést zkušenost, že překážky zpravidla nejsou tím, čím se zdají a jsou pouhou iluzí, kterou nám vytváří náš strach či obavy.

Co v ceně není:

 • ubytování pro lektora a asistentku
 • strava pro lektora a asistentku

Pokud k Vám jedeme z daleka, potřebujeme se někde najíst, případně i přespat. Dopravu po celé ČR máte zdarma, ale na oplátku jdou náklady na stravu a ubytování za Vámi.

Reference:
O2 Czech Republic a.s., Raiffeisenbank a.s., Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o., AAA Auto International a.s., ŠKODA AUTO, a.s. Fotbalová asociace ČR (FAČR),
Sodexo Pass Česká republika a. s., SCHENKER spol. s r. o. (druhý největší poskytovatel dopravních a logistických služeb na světě), Psychiatrická nemocnice Bohnice, festival MEZI PLOTY a dalších cca 60 organizací

Kde a jak uplatnit?

Jak poukaz uplatnit

POSTUP PRO UPLATNĚNÍ POUKAZU

Termín akce je třeba dohodnout a objednat přes email: bosaturistika@email.cz nebo telefonicky na čísle 607 511 946, pro více informací je také možné navštívit náš web: www.chuzepoohni.cz

Při objednání musí zákazník sdělit KÓD TOHOTO POUKAZU.

Lektor kurzu je Mgr. David Mrhač, oficiální držitel Českého rekordu v počtu převedených osob přes žhavé uhlí.

Platnost poukazu

Do 20.03.2022

Kde poukaz uplatnit

15.338411,49.742858
GPS: 49°44'34,2888"N, 15°20'18,2796"E
Navigovat
Kód:  RAD03YG
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB19