Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Foukneš do pěny

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Foukneš do pěny

Nebude to lehké, ale bude to jízda

Sbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, křivdy, nevyřčená slova a nevyřešené záležitosti a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svoji vlastní cestu. Kniha nejprodávanější české autorky současnosti vás ve svému příběhu vezme až na konec světa.
V knize Foukneš do pěny se čtenáři setkají s hlavní hrdinkou Vlaďkou, která po rozchodu sedne do auta a rozhodne se dojet až na konec světa. A rozhodně nepůjde o projížďku růžovým sadem…

Napsali o knize Foukneš do pěny

Vyrazí dech v mnoha směrech. Nový román Radky Třeštíkové Foukneš do pěny nese její chytlavý rukopis, ale zároveň jde dál, posunuje hranice prožívání, hysterie, bolesti i délky souvětí.

hodnocení na idnes.cz: 75 %

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Radka Třeštíková

Je nejprodávanější českou autorkou současnosti. Dosud největšího ohlasu dosáhla svou třetí knihou Bábovky, která se stala literární událostí roku 2016 a tento podzim přichází do kin ve filmovém zpracování. Mimořádně úspěšný byl i následující román s detektivní zápletkou Osm a kniha Veselí.

Komentář autorky ke knize publikovaný na Instagramu:

„Když píšu novou knihu, jdu si občas přečíst názory na ty předešlé, abych si připomněla, co čtenářům na mých knihách nejvíc vadí: 1) dlouhá souvětí 2) přeskakování v čase 3) zmatek v postavách 4) zmatek v ději 5) detailní popisy sexu 6) vulgárnost (ale hovno :-D) 7) přehnaný negativismus 8) deprese 9) neuvěřitelnost chování naprosto nesympatických postav 10) otevřené konce, blbé konce, nesrozumitelné konce, žádné konce. Ha! Všechno v té nové knize bude, všechno krát tisíc plus jedna šílená jízda <3“

Parametry a specifikace

Audio

Délka 07:59:12

Autor

Autor Radka Třeštíková
Interpret Jana Plodková

Podrobnosti

Rok vydání 2 020
Velikost 128 kbps 439 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Společenská próza
Jazyk česky
Kód:  AK1C453
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB14