Obnovit stránku

Genoportrét – obraz Vaší jedinečnosti v DNA. Varianta Single (1 osoba), vel. XXL (1000 x 700 mm)

Partner:
Genomac
Lokalita:
Česká republika
15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH

Genoportrét – obraz Vaší jedinečnosti v DNA. Varianta Single (1 osoba), vel. XXL (1000 x 700 mm)

Stejně tak, jako na světě neexistují dva identičtí lidé nebo dva identické otisky prstu, neexistují ani dvě stejné DNA (kromě jednovaječných dvojčat). Umíme Vaši jedinečnost z DNA přečíst a převést ji do podoby luxusního obrazu – Genoprotrétu. Dárkový poukaz na tvorbu Genoportrétu je nevšedním osobním dárkem, kterým zaručeně potěšíte Vaše blízké. Genoportrét zachycuje vybrané oblasti DNA, které jsou pro každého člověka unikátní (tzv. genetické markery) ve formě geometrických struktur, které působí jemně, přehledně, elegantně a čistě. A pokud je v Genoportrétu zobrazeno více osob najednou (varianta DUO), projeví se, které genetické markery mají společné a které rozdílné. Věnujte Vašim blízkým dárkový poukaz na nákup Genoportrétu a staňte se iniciátorem tvorby Vašeho nevšedního rodinného portrétu! Můžeme do něj „zakódovat“ DNA jedné či dvou osob, například Vašeho partnera, dětí či třeba rodičů. Konečný vzhled obrazu si obdarovaný určí sám zvolením barev a materiálu plátna.

Ke každému Genoportrétu od nás navíc obdrží certifikát s hodnotami všech vyobrazených genetických markerů a s podrobnějším popisem.

A pokud se děsíte odběru DNA a genetické analýzy, věřte, že skutečně není čeho se obávat. Při tvorbě Genoportrétu vycházíme z DNA, kterou získáme z buněk uvnitř úst. Odběr si Vaši blízcí provedou sami v klidu a pohodlí domova, až zrovna budou mít chuť. K tomuto účelu jim dodáme jemný kartáček, kterým si vytřou vnitřní stranu tváře a poté nám ho odešlou zpět do laboratoře. Vše je naprosto bezbolestné a bezpečné (i pro děti).

Kde a jak uplatnit?

Jak poukaz uplatnit

Poukaz lze uplatnit na konkrétní zakoupený produkt, nebo po domluvě využít hodnotu dárkového poukazu na jiný produkt z naší nabídky a doplatit případný rozdíl v ceně. Například při doplatku 4000 Kč je možné poukaz využít na Genoportrét Single ve velikosti XXXL (cena 19990 Kč).

Pro uplatnění dárkového poukazu nás kontaktujte na e-mailu info@genomac.cz nebo na telefonu 226 203 530 a uveďte jeho kód.

Platnost poukazu

365 dnů

Kde poukaz uplatnit

Česká republika
Kód:  RAD02GP
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB18