Obnovit stránku

GOPAS MS Outlook 2016 - 3 samostudijní výukové kurzy na 365 dní CZ (elektronická licence)

859 Kč
710 Kč bez DPH

GOPAS MS Outlook 2016 - 3 samostudijní výukové kurzy na 365 dní CZ (elektronická licence)

Potřebujete úderné školení v naprosto klíčové kancelářské aplikaci Microsoft Outlook 2016? Máme pro vás řešení, které vám během 1 roku zajistí přístup k rozsáhlým učebním materiálům. Ať už jste úplný začátečník, který s Wordem teprve začíná pracovat, nebo zkušený pracant, jehož jen tak něco nezaskočí, s e-learningovými kurzy od společnosti Gopas bude zefektivnění práce hračkou.

Klíčové vlastnosti e-learningového školení MS Outlook 2016 CZ

 • Kurz zaměřený na Outlook 2016
 • 3 úrovně náročnosti - začátečníci, středně pokročilí a pokročilí
 • Vše si vyzkoušíte v reálném prostředí během výkladu
 • Ke každé lekci je k dispozici test znalostí
 • Moderní způsob vzdělávání
 • Digitální kurzy jsou plně lokalizované do českého jazyka
 • Zlepšovat své znalosti můžete kdykoliv máte volný čas
 • Předplatné na 1 rok

Naučte se pracovat rychle a dobře s MS Outlook 2016

Aplikace MS Outlook 2016 je nepsaným standardem pro emailovou komunikaci. Kromě toho však zvládne pomocí kalendáře plánovat schůzky nebo organizovat čas celému týmu kolegů.  V rámci školení se naučíte veškeré činnosti včetně pokročilé práce s kontakty, plnění úkolů i sdílením kalendáře. S programem se setkáte nejen na úřadech, ale i kdekoli v soukromých firmách. Proto je jeho velmi dobrá znalost klíčová pro vaše pracovní uplatnění.

Moderní způsob vzdělávání – studujte kdekoli a kdykoli

Nezávislost je pravděpodobně nejznámější výhodou e-learningu. V zásadě se můžete učit, kde chcete. Pro studium kurzů potřebujete akorát internetové připojení. Díky funkci vyhledávání není nezbytné, abyste ovládli celou aplikaci. Kdykoliv potřebujete radu nebo najít řešení, například v práci, jednoduše si vyhledáte a nastudujete ty části kurzu, ve kterých je vysvětlena dotyčná problematika. Když se později rozhodnete začít se studiem kurzu znovu, není nutné začínat zase od začátku. Budete jednoduše pokračovat od té části, pro kterou byly již zaznamenány vaše výsledky. 

Seznam kurzů e-learningového školení MS Outlook 2016 CZ

 • MS Outlook 2016: Úvod - seznámíte se s prostředím programu a naučíte se v něm posílat, přijímat, tisknout a organizovat zprávy. Naučíte se pracovat s přílohami, vytvoříte automatickou odpověď a pravidla pro automatické zpracování přijímaných a odesílaných zpráv. Pošlete zprávu s hlasovacími tlačítky. Seznámíte se s celou řadou dalších nástrojů, které Vám práci s elektronickou poštou zjednoduší a zpříjemní. (Lekce : Seznámení s programem Outlook, Možnosti zobrazení v programu Outlook, Práce s nápovědou v programu Outlook, Rozložení okna programu Outlook, Rychlé náhledy, Prohlížení doručených zpráv, Vytvoření nové zprávy, Úprava obsahu e-mailové zprávy, Kontrola pravopisu v e-mailech, Práce s přílohami, Odpověď na zprávu a přeposlání zprávy, Uložení a tisk zpráv, Vytváření podpisů, Složky pošty, Nevyžádaná pošta, Nastavení příznaků zpráv pro jejich zpracování, Sledování zpráv, Vyhledávání zpráv, Organizace zpráv do podsložek a kategorií, Uspořádání seznamu zpráv, Zobrazení zpráv v konverzacích, Rychlé kroky, Automatické odpovědi, Správa e-mailů prostřednictvím pravidel, Nastavení pošty)
 • MS Outlook 2016: Středně pokročilí - naučíte se k plánování různých událostí využívat složku Kalendář. Složku Úkoly využijete k záznamu úkolů. Do složky Deník zaznamenáte detaily události, která již proběhla nebo která právě probíhá, a složku Poznámky využijete k uložení různých poznámek. Naučíte se spravovat své kontakty a uložený kontakt použijete pro vytvoření nové zprávy. Budete také pracovat s adresářem. Naučíte se různé položky tisknout. (Lekce : Zobrazení Lidé, Vytvoření a tisk kontaktů, Organizace kontaktů, Připojení kontaktů ke zprávě, Adresář, Skupina kontaktů, Kalendář, Vytváření celodenních událostí, Opakované události, Úprava událostí v kalendáři, Správa položek kalendáře, Sdílení kalendáře, Úkoly, Správa úkolů, Deník, Práce s deníkem, Poznámky)
 • MS Outlook 2016: Pokročilí - naučíte se využívat nástroje složky Kalendář k organizování schůzek. V úkolech přiřadíte úkol jiné osobě a budete sledovat její plnění. Vyzkoušíte si import a export položek programu MS Outlook. Budete se věnovat delegování a sdílení informací. Seznámíte se s datovými soubory a pro vytváření nových položek programu Outlook vytvoříte vlastní formuláře. (Lekce : Plánování schůzek, Přijetí pozvánky na schůzku, Návrh nového času schůzky, Zrušení schůzky a možnosti kalendáře, Přiřazení úkolů kolegům, Zobrazení kalendářů vašich kolegů, Sdílení informací z Outlooku s dalšími uživateli,Oprávnění delegáta, Práce offline, Offline složky programu Outlook, Import a export dat, Datový soubor aplikace Outlook, Nastavení e-mailového účtu, Vytvoření vlastního formuláře, Odesílání vlastních formulářů dalším uživatelům, Pokročilá práce s vlastními formuláři)

Systémové požadavky:

 • CPU 1 GHz
 • 2 GB RAM
 • Rozlišení monitoru 1 280 × 1 024 bodů
 • Zvuková karta s reproduktory nebo sluchátky
 • Windows XP a novější, Mac OS, Android, iOS
 • Internetový prohlížeč – IE 10, Edge, Chrome, Firefox, Opera, Safari 8, Android Browser

Parametry a specifikace

Základní parametry

Určení Pro domácnosti, Pro firmy, Pro školy, Pro státní správu
Druh SW Kancelářská aplikace, Výukové programy
Produkt GOPAS Microsoft Outlook
Doručení licenčního klíče Alza - Knihovna

Typ licence

Typ licence Ke stažení

Licence

Způsob licencování Předplatné
Počet zařízení 1
Délka předplatného 12 měsíců
Přenositelnost licence Přenositelná

Kompatibilita

Operační systém Windows , macOS , Android , iOS
Způsob instalace Ke stažení (elektronicky)

Jazyková verze

Jazyková verze čeština
Kód:  WZ990d1CZ
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  Outlook2016-365CZ
Odkazy: Stránky výrobce
WEB4