Obnovit stránku

GOPAS MS PowerPoint 2016 - 3 samostudijní výukové kurzy na 365 dní SK (elektronická licence)

859 Kč
710 Kč bez DPH

GOPAS MS PowerPoint 2016 - 3 samostudijní výukové kurzy na 365 dní SK (elektronická licence)

Potřebujete úderné školení v naprosto klíčové kancelářské aplikaci Microsoft PowerPoint 2016? Máme pro vás řešení, které vám během 1 roku zajistí přístup k rozsáhlým učebním materiálům. Ať už jste úplný začátečník, který s PowerPointem teprve začíná pracovat, nebo zkušený pracant, jehož jen tak něco nezaskočí, s e-learningovými kurzy od společnosti Gopas bude zefektivnění práce hračkou.


Klíčové vlastnosti e-learningového školení MS PowerPoint 2016 SK

 • Kurz zaměřený na PowerPoint 2016
 • 3 úrovně náročnosti - začátečníci, středně pokročilí a pokročilí
 • Vše si vyzkoušíte v reálném prostředí během výkladu
 • Ke každé lekci je k dispozici test znalostí
 • Moderní způsob vzdělávání
 • Digitální kurzy jsou plně lokalizované do českého jazyka
 • Zlepšovat své znalosti můžete kdykoliv máte volný čas
 • Předplatné na 1 rok

Naučte se pracovat rychle a dobře s MS PowerPoint 2016

Program MS PowerPoint patří mezi nejznámější prezentační programy. V interaktivních lekcích, věnovaných tomuto programu, vytvoříte novou prezentaci, na jejíchž snímcích si postupně vyzkoušíte nástroje programu. Při vytvoření nové prezentace se naučíte používat šablony a motivy. Vyzkoušíte si všechny nástroje, které program nabízí pro zachování jednotného vzhledu snímku. Moderní způsob vzdělávání – studujte kdekoli a kdykoli

Nezávislost je pravděpodobně nejznámější výhodou e-learningu. V zásadě se můžete učit, kde chcete. Pro studium kurzů potřebujete akorát internetové připojení. Díky funkci vyhledávání není nezbytné, abyste ovládli celou aplikaci. Kdykoliv potřebujete radu nebo najít řešení, například v práci, jednoduše si vyhledáte a nastudujete ty části kurzu, ve kterých je vysvětlena dotyčná problematika. Když se později rozhodnete začít se studiem kurzu znovu, není nutné začínat zase od začátku. Budete jednoduše pokračovat od té části, pro kterou byly již zaznamenány vaše výsledky. Seznam kurzů e-learningového školení MS PowerPoint 2016 SK

 • MS PowerPoint 2016: Úvod - seznámíte se s prostředím programu a vyzkoušíte si různá zobrazení prezentace. Vytvoříte vlastní prezentaci a na jednotlivé snímky vložíte texty i grafické prvky jako obrázky, kreslené obrazce, symboly, rovnice nebo třeba WordArt. Všechny vložené prvky se naučíte na snímku upravovat a přesně umísťovat. Při vytváření nových snímků zvolíte vhodné rozložení snímku. Zároveň si vyzkoušíte změnu rozložení i obnovu rozložení po nežádoucích změnách. (Lekce : Základní orientace v okně programu PowerPoint, Možnosti zobrazení prezentace, Pohyb v prezentaci, Práce s nápovědou, Nová prezentace, Práce s textovými poli, Nový snímek a rozložení snímku, Úroveň odstavce, Tabulátory, Formát odstavců, Vložení obrázků, Práce s obrázky, Další úpravy obrázků, Efekty obrázků, Obrazce, Kombinování tvarů, WordArt, Symboly, Rovnice)
 • MS PowerPoint 2016: Středně pokročilí - naučíte se vkládat na snímky prezentace složitější objekty jako jsou videa, tabulky, grafy nebo obrázky SmartArt a upravovat je. Naučíte se měnit pořadí snímků prezentace, snímky zkopírujete a odstraníte. Seznámíte se i s možností importu snímků. Zaměníte použitý motiv za jiný a změníte jeho vlastnosti. Do snímků doplníte zápatí, snímky rozdělíte do oddílů a naučíte se pracovat s předlohou snímků. Vyzkoušíte si také porovnání prezentací a práci s komentáři. (Lekce : Vložení tabulky na snímek prezentace, Tabulky z jiných aplikací, Úprava tabulek, Vytvoření a úprava obrázků SmartArt, Další typy obrázků SmartArt, Vložení grafu na snímek, Úprava grafu, Zvuk v prezentacích, Vložení videa do prezentace, Zápatí snímků, Motivy, Pozadí snímků, Práce se snímky, Import externích dat, Oddíly v prezentaci, Úprava předlohy snímku, Automatické opravy, Kontrola pravopisu, Komentáře, Porovnání dvou verzí prezentace, Hledání a náhrady textu a písma)
 • MS PowerPoint 2016: Pokročilí - budete provádět poslední úpravy prezentace před jejím předváděním. Naučíte se nastavovat přechody snímků a přiřadíte animace jednotlivým částem snímků. Upravíte vlastnosti animací a nastavíte časování prezentace. Nastavíte také vlastnosti promítané prezentace a prezentaci doplníte poznámkami lektora. Vyzkoušíte si možnosti ovládání prezentace při jejím předvádění a prohlédnete si zobrazení lektora. Vytvoříte vlastní šablonu a naučíte se prezentace tisknout. Prezentaci uložíte v různých formátech. (Lekce : Poznámky lektora, Přechod snímků, Animační efekty, Pokročilé animační efekty, Nastavení akcí objektům snímku, Hypertextové odkazy, Časování prezentace, Vlastní prezentace, Nastavení prezentace, Ovládání předvádění prezentace, Zobrazení lektora, Nastavení tisku Ukládání prezentace v různých formátech, Pokročilé možnosti uložení prezentace, Vytvoření šablony a motivu, Použití vlastních šablon a motivů, Vlastní nastavení programu)

Systémové požadavky:

 • CPU 1 GHz
 • 2 GB RAM
 • Rozlišení monitoru 1 280 × 1 024 bodů
 • Zvuková karta s reproduktory nebo sluchátky
 • Windows XP a novější, Mac OS, Android, iOS
 • Internetový prohlížeč – IE 10, Edge, Chrome, Firefox, Opera, Safari 8, Android Browser

Parametry a specifikace

Základní parametry

Určení Pro domácnosti, Pro firmy, Pro školy, Pro státní správu
Druh SW Kancelářská aplikace, Výukové programy
Produkt GOPAS Microsoft PowerPoint
Doručení licenčního klíče Alza - Knihovna

Typ licence

Typ licence Ke stažení

Licence

Způsob licencování Předplatné
Počet zařízení 1
Délka předplatného 12 měsíců
Přenositelnost licence Přenositelná

Kompatibilita

Operační systém Windows , macOS , Android , iOS
Způsob instalace Ke stažení (elektronicky)

Jazyková verze

Jazyková verze slovenština
Kód:  WZ990c1SK
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  PowerPoint2016-365SK
Odkazy: Stránky výrobce
WEB7