Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

H2O a poklad šíleného oka

Audiokniha
249 Kč
226 Kč bez DPH

H2O a poklad šíleného oka

Státní banka v ohrožení. A někdo chce zastavit orloj. Není čas ztrácet čas! Druhý díl ságy o klanu H2O, který je živou vodou současné české beletrie pro děti.

Padouch nikdy nespí, jelikož pláchl z kriminálu a spřádá sen o epochálním vyloupení státní banky. Jenže proti němu zase stojí nyní už páťáci Hubert, Hugo a Ofélie – čili jednotka rychlého nasazení H2O vyzbrojená zmenšovadlem, které jí umožňuje dostat se k lumpárnám hloub a hlavně na kloub. Kouzlo přístroje sice pokaždé působí jen šedesát minut, ale i tak lze ve stověžaté matičce, nad níž se klene Prahrad s katedrálou svatého Dyndy, zažít víc než pouhou pidiporci akčního dobrodružství. A protože vše halí osvědčené přítmí stylu „noir“, hurá do útrob kandelábru, odkud se dá dojet gotickým metrem až na místo činu, zachránit národní kasu a snad i orloj a celé velkoměsto. Vždyť pro tuhle neohroženou partu platí, že všichni za jednoho, i kdyby jim technika klekla.
Druhý díl ságy o klanu H2O, který je živou vodou současné české beletrie pro děti. Svezení prastarou MHD a střet se sektou šílenců v ceně!

Parametry a specifikace

Audio

Délka 01:40:07

Autor

Autor Petr Stančík
Interpret Jiří Lábus

Podrobnosti

Rok vydání 2 020
Velikost 128 kbps 93 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Pro děti, Pro mládež
Série H2O (audio)
Díl série 2.
Jazyk česky
Kód:  AK1C442
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB13