Obnovit stránku

Harry Potter a Tajemná komnata

Kniha, česky
-15%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
299 Kč
256 Kč
232 Kč bez DPH

Harry Potter a Tajemná komnata

V druhém dílu oblíbené kouzelnické série čeká na Harryho nová výzva

Prázdniny po prvním roce v Bradavicích byly u strýce a tety k nevydržení. Chovali se k Harrymu tak hrozně, že se nemohl dočkat návratu do Školy čar a kouzel. Jenže těsně před odjezdem Harryho varuje podivné stvoření – skřítek Dobby. Když se prý do školy vrátí, stane se katastrofa!
V druhé knížce se Harry, Ron a Hermiona vracejí po prázdninách do Bradavic a doufají, že nový školní rok bude už klidný. Ale ouha, Harry začne znenadání slyšet hlasy, jež neslyší nikdo jiný, a po stěnách se objevují výhrůžné nápisy.
Po mnoha letech kdosi otevřel skrytou Tajemnou komnatu, z níž vychází neviditelný nepřítel, a po chodbách bradavického hradu, kde škola sídlí, zůstávají ležet bezduchá těla studentů. Kdo je pachatelem těchto hrůz? Podezření padne přičiněním Malfoye a zmijozelských na Harryho, a když je navíc po nesčetných piklech odstaven moudrý ředitel školy Albus Brumbál, musí Harry sám čelit nepřátelským úkladům. Přitom se mu daří pronikat i do dávno zapomenutých tajemství a v závěrečném kouzelnickém souboji na život a na smrt se potřetí utkává se svým odvěkým nepřítelem. Nuže, vítejte znovu v Bradavicích, přátelé!
1. díl - Harry Potter a Kámen mudrců2. díl – Harry Potter a Tajemná komnata3. díl - Harry Potter a Vězeň z Azkabanu4. díl - Harry Potter a Ohnivý pohár5. díl - Harry Potter a Fénixův řád6. díl - Harry Potter a princ dvojí krve7. díl - Harry Potter a relikvie smrti

Napsali o knize Harry Potter a Tajemná komnata:

Ani druhý díl nezklame. Je čtivý, výborně napsaný a jen těžko se odkládá. Myslím, že zde věk čtenáře vůbec nerozhoduje - knihy jsou doslova geniální!

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

Stejně jako v dětství i teď mě nepřestává udivovat propracovanost tohoto příběhu. A že je to jen pohádka pro děti? Nesmysl!

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

5,0
hodnotilo 3 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Základní

Autor Joanne K. Rowlingová
Počet stran 336 stran
Série Harry Potter
Rok vydání 2017
Typ Kniha
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky

Doporučený věk od

Doporučený věk 9 roků
Kód:  FKP240579
Prod. číslo:  978-80-00-04780-5
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB24