Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Hedvábník

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Hedvábník

Soukromý detektiv Cormoran Strike řeší zmizení spisovatele Owena Quina. Od autora bestselleru Volání kukačky.

Když se spisovatel Owen Quine ztratí, jeho žena se obráti na soukromého detektiva Cormorana Strika. Domnívá se, že se manžel sám uchýlil na pár dní do ústraní - stejně jako to už dříve udělal - a chce, aby ho detektiv našel a přivedl zpátky domů. Jakmile Strike zahájí vyšetřování, je stále jasnější, že za Quinovým zmizením je více, než si jeho žena připouští.
Spisovatel právě dokončil rukopis nové knihy, ve které vykreslil velmi jedovaté karikatury téměř všech svých známých. Pokud by byl román vydán, rozvracel by životy - je tedy mnoho lidí, kteří by si mohli přát Quina umlčet.

Napsali o audioknize Hedvábník

"Pokud bylo Volání kukačky při poslechu poutavé, pak Hedvábník posunuje laťku ještě o kousek výš ... Jako zkušený herec a dabér rozlišuje Oliva jednotlivé postavy a dokáže se citlivě pohybovat mezi ženskými a mužskými party. Zároveň šikovně balancuje mezi jednotlivými náladovými polohami postav, svým hlasem přesně modeluje netečnost, živý zájem, otevřený hněv i potlačovanou nenávist. Hudební předěly mezi jednotlivými úseky oživují vyprávění svou živostí a hravostí. Delší kapitoly jsou rozděleny do několika stop, které na sebe navazují plynule bez hudebních předělů, což napomáhá audioknize udržet si i přes délku téměř dvaceti hodin kompaktní tvar."

Tomáš Macháček, Naposlech.cz

4,8
hodnotilo 71 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 19:14:43

Autor

Autor Robert Galbraith
Interpret Petr Oliva

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 1 069 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Série Cormoran Strike audio
Díl série 2.
Jazyk česky
Kód:  AKZ644
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB22