Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Nejvýhodnější doručení domů Partnerská odběrná místa Česká pošta
dnes nebo zítra dnes nebo zítra dnes nebo zítra 1-2 dny 1-2 dny 1-2 dny

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Hurvínkovy příhody

Audiokniha
199 Kč
164 Kč bez DPH

Hurvínkovy příhody

Nové příběhy oblíbeného Hurvínka

Několik neznámých Hurvínkových příběhů z rozhlasového archivu (ze sedmdesátých a osmdesátých let), které spojuje autorství Františka Nepila a interpretační umění Miloše Kirschnera a Heleny Štáchové.

František Nepil (1929 - 1995)

František Nepil byl český spisovatel a scenárista, bytostný vypravěč v psaném i mluveném projevu. Po maturitě se František Nepil stal propagačním referentem. V roce 1969 nastoupila do redakce vysílání pro děti a mládež v Československém rozhlase. Dlouhá léta působil jako autor a osobitý vypravěč mini fejetonů. Od roku 1972 se plně věnoval jen spisovatelskému povolání. František Nepil přispíval do mnoha časopisů, především pro děti a mládež, drobnými prózami, fejetony, sloupky a také pohádkami. Je také autorem řady scénářů a televizních pohádek. K nejznámějším a nejoblíbenějším relacím Františka Nepila patřily jeho fejetony v Československém rozhlase "Dobré a ještě lepší jitro", které nezaměnitelně interpretoval.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 01:10:29

Autor

Autor František Nepil
Interpret Helena Štáchová, Miloš Kirschner

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 65 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Humor, satira a komedie, Pohádky, Povídky
Jazyk česky
Kód:  AK1A708
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB12