Obnovit stránku

Hustej nářez: Bratrstvo krve

Kniha, česky
-23%
444 Kč
341 Kč
310 Kč bez DPH

Hustej nářez: Bratrstvo krve

Upíři proti mimozemšťanům. Kultovní série poprvé v obrázcích, které znamenají komiks!

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Desítky klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi, jejich územím a říšemi, jež vznikaly a zanikaly podle toho, jak ve své skryté válce vítězily jednotlivé klany.
Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Jenže svět, který znali, byl jen malou součástí vesmíru. Z jeho nekonečných dálek se vynořili kartani, jimž se jejich vlastní svět zdál malý a kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily. Ovšem svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, na rozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali.

Napsali o knize Hustej nářez - komiks

"Komiks má nádhernou kresbu. Moc děkuji Kilianové za toto ztvárnění. Kresba zachycuje každý detail. Samozřejmě velký dík pro Kotletu, za knihu jako takovou bez níž by komiks vůbec nevyšel. Komiks je super pro nováčky kteří se chtějí dostat do děje nebo mít představu o čem Kotleta píše, ale nechce se jim číst kniha. Pro nás těžké fanoušky je to nadupaný fun servis, ve kterém je plno pomrknutí na děj z knihy. Všem moc toto Velkolepé dílo doporučuji... NE SPÍŠE NAŘIZUJI PŘEČÍST!"

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

"Komiks je skvělý doplněk k plnohodnotné knize a kresba nádherná. A za hodinu si člověk, upír, kartan či jiný mimozemšťan v obrazovém podání shrne, co se dělo v knize. Už se těším na další díly."

čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

4,5
Hodnotili 2 zákazníci
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Základní

Autor František Kotleta; Jana Kilianová
Počet stran 128 stran
Rok vydání 2019
Typ Kniha
Vazba Polotuhá flexo
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0290646
Prod. číslo:  978-80-7557-175-5
P-DC1-WEB28