Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Ikabog

Kniha, česky
-17%
349 Kč
289 Kč
263 Kč bez DPH

Ikabog

Napínavý pohádkový příběh plný naděje, který ilustrovalo 34 českých dětí

Království jménem Přehršlánie bývalo nejšťastnější na světě. Oplývalo spoustou zlata, zdejší král měl nejkrásnější knír ze všech a po místních dobrotách lidé tančili blahem. Jen v mlžném Mokřadu na severu žil podle legendy strašlivý Ikabog.
Všichni věděli, že jsou to povídačky, ale ty někdy začnou žít vlastním životem. Co když se taková legenda rozhodne srazit království na kolena a unést dvě děti ve víru dobrodružství, o které ani za mák nestály? Ikabog je původní pohádka, kterou J. K. Rowlingová napsala před více než deseti lety a četla ji před spaním svým dvěma menším dětem. Přestože se jí samotné příběh moc líbil, časem se smířila s tím, že jej budou znát jen její děti. K vydání oblíbeného rodinného příběhu se rozhodla právě teď, aby pobavila děti, rodiče a opatrovníky uvězněné doma během pandemie Covid-19.
Příběh je zamýšlen k předčítání, je zasazen do vymyšleného království a jde o samostatný text, který nijak nesouvisí s jinými knihami autorky, přestože obsahuje témata, kterým se J. K. Rowlingová často věnuje.

Parametry a specifikace

Doporučený věk od

Doporučený věk 7 let

Základní

Autor Joanne K. Rowlingová
Počet stran 256 stran
Rok vydání 2020
Typ Kniha
Nakladatel Albatros
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0337398
Prod. číslo:  978-80-00-06021-7
P-DC1-WEB14