Obnovit stránku

iNETPrint.cz - Trička s potiskem pro dětské sportovní týmy a zájmové skupiny

Partner:
iNETPrint.cz
Lokalita:
Česká republika
12 800 Kč
10 579 Kč bez DPH

iNETPrint.cz - Trička s potiskem pro dětské sportovní týmy a zájmové skupiny

Je Vaše dítě členem sportovního týmu, skautské skupiny nebo navštěvuje zájmový kroužek?  Udělejte jim radost a darujte jim poukaz na výrobu společných triček s originálním potiskem. V ceně kupónu je vytvoření originálního designu a výroba 30 ks triček.

Vše domluvíme a vymyslíme

Se vším pomůžeme, o vše se postaráme. Jako zadání nám stačí základní představa. Na osobní nebo on-line schůzce domluvíme detaily a poté navrhneme originální potisk. Až se vše schválí, zajistíme výrobu a dodání v co nejkratším možném čase.

Kreativní grafika, která udělá radost

Návrh potisku připraví tým zkušených kreativních a zkušených grafiků, kteří dokáží vytvořit originální design v grafickém stylu, který bude uzpůsobený na míru jakékoli skupině či týmu.


Kvalitní trička všech velikostí s obrovskou škálou barev

Dodáváme kvalitní trička značky Gildan a B&C v dětských velikostech XS až XL, případně ve velikostech S až 2XL pro dospělé. Vybírat můžete až z 53 barev. Barvy i velikosti lze samozřejmě kombinovat. Potisk až třemi barvami může být velký přes celou přední stranu trička.


Kde a jak uplatnit?

Jak poukaz uplatnit

Poukaz lze uplatnit velmi snadno. Stačí navštívit tuto stránku: https://www.inetprint.cz/alza-kupony a vložit kód kupónu, který jste obdrželi po zakoupení na Alza.cz. My se Vám bezprostředně ozveme a domluvíme další postup. Nebo nás po zakoupení kuponu kontaktujte telefonicky +420 222 367 900 nebo e-mailem na obchod@inetprint.cz

Platnost poukazu

180 dnů

Kde poukaz uplatnit

Česká republika
Kód:  RADOST000026Q
P-DC1-WEB02