Obnovit stránku

Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky otevřeno, mimo P7 - Holešovic, P4 - Hájí, P9 - Počernic (pouze AlzaDrive otevřen), Brna - Střed, Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku, Kladna, Ostravy a Plzně.

Instalace u zákazníka nebo expres online (určeno pro B2B, EDU)

Instalace u zákazníka nebo expres online (určeno pro B2B, EDU)

Instalace bez starostí

Zakoupili jste větší množství počítačů, notebooků nebo software a nemáte vlastního IT pracovníka, který by vám vše zprovoznil a připravil k práci v rozumném čase? To vůbec nevadí. S touto službou vám naši specialisté po domluvě nainstalují na počítač vše potřebné individuálně a to přesně tak, jak je potřeba.Instalace snadno a rychle u vás či online

Instalaci je možné realizovat fyzicky přímo u vás nebo expresně na dálku, online - přes internet. Online lze instalovat a aktivovat veškerý software, připojit síťové tiskárny, provést hromadné aktualizace nebo přeinstalace počítačů, instalace antivirů apod.


Cena šitá na míru vašim požadavkům

Cena zásahu je kalkulována individuálně dle vašich požadavků a množství zařízení. Online varianta je vždy levnější a rychlejší než práce technika na místě. Pro tento typ zásahu je nutné zajistit pouze zapnutí počítačů a připojení k internetu.


O cenovou nabídku prosím požádejte svého obchodníka nebo přes https://www.alza.cz/kontakt


Parametry a specifikace

Základní parametry

Určení Pro firmy, Pro školy
Produkt Instalace na dálku
Doručení licenčního klíče Alza - Knihovna

Typ licence

Typ licence Ke stažení

Typ instalace na dálku

Typ instalace na dálku Tiskárny a skenery, Instalace softwaru
Kód:  SWLI0057
Prod. číslo:  InstalB2B
P-DC1-WEB17