Obnovit stránku

Intenzivní floristický kurz

Partner:
ROSMARINO Květinový ateliér s.r.o.
Lokalita:
Praha - Nové Město
15 000 Kč
12 397 Kč bez DPH

Intenzivní floristický kurz

V tomto čtyřdenním kurzu, určeném převážně začátečníkům, se seznámíte se základy floristiky. Kurz se koná vždy 9:00-14:00 hod, úterý-čtvrtek na adrese Odborů 8, Praha 2 - Nové Město (v těsné blízkosti Karlova náměstí).

Řekneme si, jak vybírat a nakupovat květiny, jak o ně pečovat a hlavně kde čerpat další informace a rady. Dále si povíme jak dělíme kytice a aranže, jak funguje holandská burza a mnohem více. Kurz je založen zejména na praxi. Podělíme se také o zkušenosti s vedením květinářství, nabízíme možnost návštěvy květinového velkoobchodu.

Pod dohledem zkušené floristky si zhotovíte: květinové aranžmá, kytici dokulata a kytici jednostrannou, kulatou svatební kytici, svatební kytici převislou do držáku, korsáž, sušené aranžmá, malý pohřební nebo sezonní věneček a dále dle potřeby je možno si uvázat i něco více.

Součástí kurzu jsou floristická skripta. Po celou dobu kurzu jsou k dispozici tuzemské i zahraniční floristické časopisy a knihy, nealko nápoje, potřebné nářadí a samozřejmě čerstvé květiny. Kurz se koná v maximálním počtu 5 účastníků, což zajišťuje individuální přístup ke každému ze zúčastněných.

Po skončení kurzu si veškeré své květinové výtvory odnášíte s sebou domů a také automaticky získáte certifikát o absolvování kurzu.

Doporučujeme těm, kteří se chtějí někdy v budoucnu květinám profesionálně věnovat, či všem, pro které je práce s květinami velkým koníčkem. Budeme se těšit!


  Kde a jak uplatnit?

  Jak poukaz uplatnit

  Vyberte si termín kurzu na https://www.rosmarino.cz/kvetinove-kurzy/intenzivni-floristicky-kurz-ctyrdenni/ a v přihlašovacím formuláři vyplňte, prosím, číslo poukazu. Vaše rezervace je závazná a změnit lze maximálně týden před začátkem konání kurzu. Poté platnost voucheru propadá. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na rosmarino@rosmarino.cz.

  Kurz se koná vždy 9:00-14:00 hod, úterý-čtvrtek na adrese Odborů 8, Praha 2 - Nové Město (v těsné blízkosti Karlova náměstí). S sebou nic nepotřebujete, stačí dorazit chvilku před začátkem kurzu.

  Budeme se na Vás moc těšit!

   Platnost poukazu

   365 dnů

   Kde poukaz uplatnit

   Odborů 288/8, Praha, 120 00, Hlavní město Praha
   GPS: 50°4'39,0536"N, 14°25'6,294"E
   Navigovat
   Kód:  RADOST000022Z
   Prod. číslo:  RADOST000022Z
   Odkazy: Stránky výrobce
   Máte dotaz na toto zboží?
   Zavoláme vám
   P-DC1-WEB14